Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik jönne be jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jönne be jobban a csajoknak?

Figyelt kérdés

ez:

[link]


vagy:

[link]


vagy:

[link]


Mert sztem tök gáz, hogy a beats fejhallgatóra mindenki a nyálát csorgatja és képesek megvenni ennyi pénzért a xart, mert valljuk be zenélni vele nem nagyon lehet, mert az átviteli görbéje össze vissza tupirozott, viszont menőzni nagyon szuper...igaz, hogy az áráért már lehet venni egy komoly studiofejhallgatót, ami világsztenderd már évtizedek óta...


2007-ben vettem egy akg fejhallgatót 32 ezerért, párszor hordtam az utcán is, de a kutya nem nézte...persze ha ma kimennék egy beats-szel a fejemen, akkor egy egyböl néznék a csajok is...buta társadalom


2013. febr. 19. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első, hát az beats. Hogy lehet ilyet kérdezni :D ?
2013. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a beats fejhallgató meg se közeliti az ilyen rendes márkákat, mint akg meg sennheiser...ne mondja már nekem hogy jön egy ilyen semmiböl jött márka és übereli a többi cég több évtizedes fejlesztéseit. Iphone szindróma egyébként.
2013. febr. 19. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez pont olyan mint az iphone-nal. Nem számít, hogy van tőle ezerszer jobb telefon olcsóbban, az jó mert alma van rajta.
2013. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy normális nőt hidegen hagyja, hogy milyen fejhallgatód van pontleszarja.


Ők azt hiszik, hogy ha ezzel próbálsz keménykedni akkor lelki hiányosságod van ja és igazuk is van.

2013. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak megnyitogattam egymás után őket, nem néztem a nevet, és rögtön rávágtam volna, hogy a piros... bakker! :D Igazából csak a stílusa tetszik, meg a színe... a Sennheiser viszont a legjobb márka, szerintem. Bevallom, a Beats-ről még nem is hallottam... 23/L
2013. márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Skullcandy örök kedvenc amúgy <3 Vegyél olyat, és rád ugrok a metrón.
2013. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!