Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
2 éve ismerem . rendes , kedves ,sok közös van bennünk . már kb fél éve tetszik és úgy vettem észre a "jelekből" , hogy én is neki. mit tegyek ? lépjek én , vagy várjam míg ő tesz valamit?

2013. febr. 17. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Hát, lépj! Ha Neked ilyen tesze- tosza srácra van szükséged...
2013. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
küldj neki jeleket ha nem lép akkor te lépj le töle... lehet csak nem vette észre, hogy bejön neked.
2013. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
küldtem neki jeleket + ő is .(én jeleknek nézem )
2013. febr. 17. 17:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Az,hogy te mit nèzel jeleknek ès hogy szerinte mik azok az nem biztos hogy közös.

Lèpj te ha akarsz valamit, de elõtte tudd meg hogy van-e baràtnõje.

Nagon ciki ha el kell küldeni egy làny mert neked van valakid hidd el tapasztalat

2013. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NagyD1990 ***** válasza:
Szerintem hívd el valahová. Mindenhol csak azt olvasom, hogy jeleket küldenek egymásnak az emberek. Teljesen olyan ez, mint a Kapcsolat című film. Ott vannak jelek. A legegyszerűbb, ha az emberek lényegre törően közölnek valamit a másikkal és nincs félreértés.
2013. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mik a jelek?
2013. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kÖSZI A VÁLASZOKAT :)
2013. febr. 17. 19:14
 8/8 A kérdező kommentje:

A jelek:

-amikor találkozunk figyelmes

-kedves

-ha valaki meszól "megvéd"

-kérdezte tetszik-e valaki

-és azt is kérdezte van-e barátom

-szemez velem

-mindíg mosolyog ha rámnéz

ezeket a jeleket vettem észre .

2013. febr. 17. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!