Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonévesként hol találnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesként hol találnék ilyen (fiatalabb) lányokat?

Figyelt kérdés

Igen, huszonéves vagyok. Nem érdekel, ha kapok egy halom becsmérlő beszólást.

Alapvetően egy olyan pasi vagyok, akinek az érzelmek a legfontosabbak egy kapcsolatban. Sajnos úgy veszem észre, ez manapság már eléggé ciki. Én mégis egy olyan lányt szeretnék, aki elfogadna olyannak, amilyen vagyok, és akivel tudnánk szeretni egymást.

Vagy netán menjek bele olyan kapcsolatokba, ahol nincs szerelem? Az meg a másik átverése lenne.


2013. febr. 16. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:

öööööö pedómaci szagot érzek :D


Na de komolyan, Te, a mai világba komoly,szeretetteljes,érzelmes kapcsolatot akarsz 16-19 évessel? Ébredj cimbi, bilibe lóg a kezed, nehezebben talász ilyen lányt, mint egy fehér hollót:D

2013. febr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szexre menne ki a játék. Tudom, hogy kevés ilyen van, de hátha.
2013. febr. 16. 23:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Van egy pár de azt jó lenne tudni hogy te is el tudod-e fogadni őt(akár külső akár belső) hibáival együtt.

Az eredeti kérdés hogy hol.. hát megmondom hogy nem a szórakozóhelyeken, kocsmákban. Menj színházba, könyvtárba, sétálni a parkba az értelmesebb lények inkább ilyen helyekre járnak.

Bár én eléggé realista vagyok ezáltal nem hiszek ill még nem tapasztaltam a szerelmet. Szóval ilyen lila ködös dolgokra gondolok. De nagyon tudok szeretni és ragaszkodni. Aki elfogad engem úgy ahogy vagyok akkor én is úgy fogom őt szeretni ahogy van. A hibáival együtt. Szimpla logika.

Voltam már olyan kapcsolatba ahol nem volt igazi szeretet, szerelemről meg nem is álmodozhattam. Nem ugyanolyan. Azt éreztem hogy csak bizonyos dolgok miatt van velem és én is vele. Olyan szeretlek is meg nem is dolog volt. De valahogy nem láttam értelmét.. Néha már csak kényszerből találkoztam vele. Egyszerűen nem élveztem az együttlétet vele. Érdekes egy dolog egyébként de én inkább akkor maradok szingli.

Ha hiszed ha nem 17 éves lány vagyok. Nem igazán mutatom ki az érzelmeimet a világ felé, féltem magam a csalódástól és ezért eléggé zárkózott és bunkónak titulált ember vagyok. Korosztályommal sincs meg nagyon a kapcsolat. Oka amit te is írtál. Mindenki mindenkivel együtt van. Akár vannak érzelmek akár nincs. Manapság a külső a fontos na meg az hogy mennyire vagy 'menő'... Ezért vagyok én is 'lúzer' a mai világban.

2013. febr. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Milyen külső és belső hibákra célzol?
2013. febr. 17. 11:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Amivel éppen rendelkezik az adott egyed... Mindenkinek más.
2013. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, azt hittem, magadra utalsz, meg valami konkrétumra. :)

Persze, tökéletes ember nincs, bár az, hogy el tudom-e fogadni, nyilván az adott hiba mértékétől is függ. Nem leszek álszent, és nem vágom rá, hogy márpedig mindegy, hogy néz ki, mindegy, milyen a természete, mindenképp elfogadom. Ha mondjuk olyan testi hibája van, ami szabályosan ellenszenvessé, visszataszítóvá teszi, akkor nem, nem tudom úgy elfogadni. De gondolom, te úgysem az ilyenekre gondoltál.

Igen, a nem túl extrém "hibákat" persze, hogy elfogadom. Sőt... néha még ez is tud aranyos vagy cuki, szerethető lenni. :)

2013. febr. 17. 22:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, igen így értettem :)
2013. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos tőled. :)

De igaz tényleg igaz hogy sok az ilyen lány, néha teljesen ledöbbenek például hogy a kortársaim milyen romantikátlanok, de nem lehetetlen ilyet találni. Igazából nem könnyű észrevenni őket, meg nem nagyon lehet elsőre megállapítani egy lányról hogy érzelmes-e vagy nem. Nem lesz egyszerű menet, sok sikert!

2013. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna.Ugyanez a helyzet van velem is.
2013. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 úgy érted, te is olyan lány vagy?
2013. júl. 14. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!