Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is hülyeség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hülyeség a neten keresztűl megismerkedni valakivel?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Én 12 éves vagyok és a barátnöm is. Én elletnétbe vele utálok netten keresztűl megismerni valakkit, pláne hogy még találkozzak is vele.Kituggya mekora pedofil stb. Csak én vagyok ilzen félős vagy a barátnőm buta?
2009. szept. 7. 00:31
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és lány vagyok
2009. szept. 7. 00:31
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Már miért lenne hülyeség? Aki internetezik az mind pedofil?:) LOL. Buta vagy...
2009. szept. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2009. szept. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na jó akkor nem pedofil hanemmmm... másnak mongya magát
2009. szept. 7. 01:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja,hogy találkozni fogtok előbb,vagy utóbb,akkor nem hiszem,hogy másnak adná ki magát mint aki.Ha meg pedofil és téged szemelt ki..............mondjuk ennek is lehet némi valós alapja,de hát csak nem fogod azt csinálni amit ír,pl hogy vedd le a ruhád stb......
2009. szept. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Drágám, helyesírásodon is fejleszthetnél kicsit, nemcsak az iq-don: keresztül, hülyeség, barátnőm, ellentétben, neten, valakit, ki tudja mekkora, ilyen... sajnos te vagy buta, nem a barátnőd.
2009. szept. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

12 éves korodba ne pasizz a neten, sem sehol, csak ülj le a nylevtankönyved fölé, és tanulj meg írni.

Amúgy szerintem nem hülyeség, én találtam már barátot magamnak, de vannak igazán genny alakok is.

2009. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mér is üljek le tanúlni már bocs de a 21. században vagyunk mami
2009. szept. 9. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!