Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok csábítót és érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok csábítót és érdeklődést keltőt mondani lányoknak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A való életben már nem is próbálkozom, letettem róla, mivel lassan vág az agyam.


De neten azért próbálkozom, de olyan is van, hoy 10 percet gondolkodok hogy mit válaszoljak hogy értelmes is, szellemes is, humoros is, csábító is legyen. Végül írok valamit, amire nem válaszol.


Nem megy ez nekem. Hol lehet megtanulni normélisan kommunikálni egy lánnyal és tudni mit kell mondani? Vagy ez vagy megvan vagy nincs meg alapon működik?


2013. febr. 13. 19:17
 1/4 anonim válasza:
legyél laza, de ne beszélj nagyon csúnyán. próbáld meg elengedni magad, mintha csak egy haverral beszélnél... :)
2013. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem is kell érdeklődést keltőnek lenni minden pillanatban...mondd ki ami először eszedbe jut, persze ne legyen olyan amivel megbánthatsz másokat, és persze ne is legyen tele csúnya szavakkal! Ne akarj egyszerre ennyi mindenre odafigyelni. A beszélgetés maga a hangulatodtól is függ, például ha épp vicces, jó kedvedbe vagy, akkor olyan stílusban válaszolj. Lényeg hogy ne játszd meg magad, mert az hamarabb észreveszik mint azt hogy nem tudod hogy reagálj, vagy éppen nem tudod hogy fejezd ki magad :)
2013. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ami először eszembe jut...pl szokott olyan lenni hogy: juj, nekem szerintem nem sok esélyem van nálad. Vagy nem is tudom mit mondjak neked. Vagy: nem tudok beszélgetni nőkkel.


Ezeket a gondolatokat azért gondolom nem érdemes neki megmondani. Ha üres a fejem, akkor mit mondjak neki?


Csak meg kell játszanom magam valmilyen szinten, ha akarok egy kis esélyt magamnak.

2013. febr. 14. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:
na ilyeneket tényleg ne mondj egy lánynak xD de például megdicsérheted a haját, vagy a ruháját, az mindig jól esik a lányoknak...vagy kérdezd-bármiről! Iskola, bulihelyek, barátok... a lányok szeretnek magukról beszélni, de azért persze ne hagyd hogy csak ő beszéljen! Mesélj neki magadról is, hívd el moziba például, ott nem kell beszélgetni, de utána meg tudjátok beszélni kinek melyik jelenet tetszett :))
2013. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!