Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szabad első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szabad első randin azt mondani, hogy "beléd zúgtam" vagy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Csomó filmben benne van ez a "szabály"...
2013. febr. 12. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert az még nem szerelem, csak erős vonzalom. Ettől függetlenül mondhatod, de megrettennek a súlyos szavaktól.
2013. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szeretlek egy elég komoly szó, ha csak úgy osztogatod mint egy bókot, akkor annyit is ér...
2013. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mert 1 randi alatt nem lehet beleszeretni valakibe max 1 kis pillanatnyi fellángolást lehet érezni és ha ilyet mondasz még is nagyon valószínű h elijeszted a partnered
2013. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pretty Ballerina ***** válasza:

Ez a való életben is elképesztően kellemetlen.

Megtörtént már velem is, és csak néztem értetlen fejjel, hogy ezt most mégis hogy gondolta? Mert hogy komolyan, az biztos nem. Engem meg ne nézzen már hülyének, hogy elhiszem.

Rosszabbat nem is mondhatnának első randin.

2013. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert megrémiszti a másikat.


Egyébként szerintem ebben is van kivétel, attól függ, mik a körülményei az első randinak. Ha már ismeritek egymást régóta, és esetleg kiderül, hogy mindketten mélyebben éreztek egymás iránt már jó ideje, akkor nem olyan vészes kimondani, de azért akkor sem ildomos.:)


A másik pedig az, hogy egy randi után hülyeség kimondani ilyen "komoly" dolgokat, mivel szinte biztos, hogy nem őszinte... Egy randi alatt nem ismered meg annyira a másikat, hogy szerethesd (max. abba az emberbe zúgsz bele hirtelen, akinek "mutatja magát", mert ugye mindenki jó benyomást szeretne kelteni). Ennyi.:)

2013. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát helyzettől függ ha már régóta ismered az illetőt és már hosszú ideje tart a folyamat akkor talán bevallhatod de akkor sem az első randin mert gondolom ha csak most nyit az ember felé valaki hosszú idő után még tökre bizonytalan meg minden. Szóval nem ajánlom első randin... Én nem örülnék neki. A szeretlek szónak jelentése van sok ember azt se tudja mi az.
2013. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így van, én tuti megijednék ha valaki ezt mondaná. Jönne nálam a taszító érzés, és sztem soha többet nem akarnám látni. Meg valószínűleg nem is tartanám normálisnak aki ennyi idő után ezt mondja...
2013. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert hiteltelen, elvégre nem szerethetsz bele egy olyan emberbe, akit szinte egyáltalán nem ismersz, legfeljebb abba a személyiségbe, amit pillanatnyilag neki tulajdonítasz, de az első randin ez általában még nagyon változó. Nekem a 3. randin mondta a barátom, és még akkor is csak néztem, mert én legfeljebb a kedvellek szót tudtam volna használni.
2013. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Csomó filmben benne van ez a "szabály"..."


És nem tűnt még fel, hogy a film az nem valóság?

Mint ahogy már a többiek is elmondták, az első randin lehetetlen, hogy komoly érzéseid legyenek, főleg, ha alig ismeritek egymást.

Sok embert ez elriasztanak. Személy szerint én is azt gondolnám, hogy nem vagy normális, valami megszállott vagy, akinek majd én leszek az elsődleges boldágoságforrása és egy perc nyugtom sem lesz tőled. Úgyhogy nyugodtan mondd ki, ha nem akarod látni többet.

2013. febr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? 10?
2013. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!