Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit ronthatok el állandóan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el állandóan? Mi hiányozhat belőlem, hogy ha megtetszik egy lány, sose az a vége, hogy lett egy barátnőm?

Figyelt kérdés

Évek óta ugyan az a lemez megy. Nem szokott sűrűn megtetszeni lány (van hogy 1-2 év is eltelik, hogy senki sem mozgatja meg a fantáziám), és komoly kapcsolatra vágyom igazából. Sóval... Ha végre megtetszik valaki (szép is meg a belső értékei is rendben vannak), mindig ugyan az a vége, tömören: nem. Ezt legutóbb fél éven át húzta egy csaj, hogy kimondja, kicsit elegem van már. Mármint... Ha akarok valamit egy csajtól (nem barátságot, rengeteg lány"barátom" van), nem jön össze. Az emberek körülöttem általában szeretnek, viccesnek, jófejnek tartanak, olyan bűnronda se vagyok, persze megvannak a magam hibái, van rengetek haverom, barátom. Volt barátnőm is, igaz eléggé futókalandra sikerült, kb. a csaj szedett fel, így én sokat nem raktam a kapcsolatba, hamar vége is lett.

Szóval -persze így látatlanba nehéz- de mégis mi lehet az, amit elszúrhatok mindig? Vagy csak ilyen peches vagyok? Aki megtetszik, annak nem kellek, aki meg nekem nem jön be, annak meg megtetszem...

18f



2013. febr. 13. 19:16
1 2
 11/13 trollcerz válasza:
én is ilyen vagyok a hétköznapokban de ha buliba vagyok akkor meg már megy a dolog csak valahogy mindig a csávos nőket fogom ki :/ de sokat kell próbálozni azt csókolom 17 f
2013. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

4 es vagyok...hát a gyerekességgel is mondtál valamit, mert bizony szeretek viccelődni mindenféleképpen...na de aza azért nagyon idegesit, amikor adják a nagylányt és amikor valamihez hozzá kell szólni akkor kussvan. Én szeretek viccelődni igen. Akinek nem tetszik az bekaphatja, ha lány ha fiú... humorérzék nélkül én halott lennék, ilyen ember vagyok. Melelsleg én is velem eggyidősökkel próbálkoztam 16-18 évesekkel (17 vok).

A másik dolog meg az, hogy "adjunk esélyt annak is aki minket kedvel" miért van az, hogy akit én szeretnék az engem nem akar és aki engem akar azt én nem akarom!? MIÉRT!? Úgy vagyok vele, hogy ha nekem nem tetszik a csaj akkor nicns is amiről beszélgetni...nem érdekel, hogy 17 éves vagyok s még nemvolt barátnőm( igaz smároltam többször is meg puncit is nyaltam)addig nem is lesz, nem is kell amig nem olyan lesz aki tetszik, soha nem lesz neekm csak azért mert a másiknka is van.Leszarom ha még 40 évesen is magányos farkas leszek, amig nem kapok egy olyan lányt, nőt aki tetszik, szerelmes vok belé és ő is belém, legyen mind2 oldalról meg aminek megkell lenni!

2013. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez a baj tizes, hogy nektek kell a férfi részről ez a roha dt határozottság érzet. Enélkül nem megy. De a nőktől ez nem elvárás. Ez egy hatalmas előny a nők javára. Hatalmas!

Egyszerüen a férfiak felének kb. valami miatt önbizalomhiánya van. Manapság nem nehéz ilyennek lenni. Főleg ha alapból nehezen oldódós. Akkor már mehet is a szemétbe, hiába jó külsőre, hiába jó arc, ha képtelen egy bizonyos tűrési időn belül /ami alatt kialakulna normáls esetben a szimpátia/ kimutatni, mert le van blokkolva.

Ezeket nevezitek ti gagyi nők lúzereknek. Elég szomorú.

Megnézném én,hogy hány tróger lőzer van a nők között,ha úgy írták volna meg az illemtant, hogy nekik kell a férfiak felé puncsolni! Összeszarnátok magatokat a félelemtől a pofáraesés kínossága miatt.

Ezzel nagyon könnyen lehet vagdalózzni,hogy a férfi igenis legyen magabiztos, határozott. Ennél még a "férfi igenis járjon BMW vel meg igenis legyen mind sztárügyvéd" kijelentés is korrektebbnek tűnik. Mert sokaknál még az is könnyebben elérhető cél, mint egy teljes személyiség reform!

2013. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!