Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit ronthatok el állandóan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el állandóan? Mi hiányozhat belőlem, hogy ha megtetszik egy lány, sose az a vége, hogy lett egy barátnőm?

Figyelt kérdés

Évek óta ugyan az a lemez megy. Nem szokott sűrűn megtetszeni lány (van hogy 1-2 év is eltelik, hogy senki sem mozgatja meg a fantáziám), és komoly kapcsolatra vágyom igazából. Sóval... Ha végre megtetszik valaki (szép is meg a belső értékei is rendben vannak), mindig ugyan az a vége, tömören: nem. Ezt legutóbb fél éven át húzta egy csaj, hogy kimondja, kicsit elegem van már. Mármint... Ha akarok valamit egy csajtól (nem barátságot, rengeteg lány"barátom" van), nem jön össze. Az emberek körülöttem általában szeretnek, viccesnek, jófejnek tartanak, olyan bűnronda se vagyok, persze megvannak a magam hibái, van rengetek haverom, barátom. Volt barátnőm is, igaz eléggé futókalandra sikerült, kb. a csaj szedett fel, így én sokat nem raktam a kapcsolatba, hamar vége is lett.

Szóval -persze így látatlanba nehéz- de mégis mi lehet az, amit elszúrhatok mindig? Vagy csak ilyen peches vagyok? Aki megtetszik, annak nem kellek, aki meg nekem nem jön be, annak meg megtetszem...

18f



2013. febr. 13. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezer dolog lehet sajnos. Ennyiből nem nagyon lehet megítélni :(
2013. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
nincsen monyód! :D am meg annyi, hogy leragadsz 1 lánynál, tul fontosnak tartod öket, miközben te nekik SEMMIT se jelentesz. Attól, hogy szerelmes vagy beléjük, még megdughatnál más lányokat is. Ráadásul ha más lányoknak is kellesz, rögtön kivánatosabb vagy a célszemélyek számára is.
2013. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Úgy is eljön majd akivel huzamosabb ideig együtt leszel és kölcsönös a szerelem, bár semmi nem tart örökké. Én nagyon szeretek egy lányt, ő is szeretett, vagy legalább is azt mondta hogy szeret, most meg ki nem állhat, ilyen az élet ha talpon maradsz a csalódások ellenére meg lesz a gyümölcse hidd el nekem :)
2013. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy nagyon hasonló helyzetben vagyok énis, kedvesnek, viccesnek jófejnek tartanak, mindeki..., sok lány barátom van a fiú haverjaim is jófejnek tartanak, röhögünk, elmegyünk bulizni, minden passzol, dumálok a csajokkal, poénkodok velük is :D de az hogy barátnőm legyen és nem csak lány barátok, soha a büdös életbe nem jött össze SAJNOS!!! Tényleg nem tudom hol a hiba bennem...pedig a csajok azt mondják h jóképű vagyok meg minden és akárhányszor dicsérik, hogy milyen riktaszép mosolyom van...hát akkor mi a f.szomért nem kerül barátnő??? Jah és amin néha eldobom az agyam, hogy nálamnál simán rondábbakat látok gyönyörű csajjal...akkor az most hogy??? Szóval nem vagy egyedül haver...

17F

2013. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ó, mintha az a fiú írta volna, akit a minap bántottam meg egy "nem"-mel. Én őszintén sajnálom, ami Veletek történik, de kérlek, hallgassátok meg a nő szemszögéből is. Nem vagyok az a tipikus felszínes típus, aki csak azért ne jönne össze valakivel, mert nem hozzá való, vagy mert külsőre nem jön be egyáltalán. Én szoktam adni egy esélyt a megismerkedésre, mert ki tudja, milyen belső értékei vannak. Csak van egy pont, amikor már nem tudod elfelejteni, hogy néz ki valaki arca, például egy csóknál...és nekünk csók nem is volt. De lehet, hogy a külsőddel nincs is baj, mint ahogy mondtad.


Tipikus férfi erény a határozottság. Nem ismerlek, nem akarok ítélkezni, de lehet, ez hiányzik belőled. Mivel eléggé hasonlítasz az én nemrég megbántott fiúmra, feltételezem rólad, hogy kicsit "papucs" vagy. tehát annyira de annyira nagyon bejön a lány, hogy bármit képes vagy érte megtenni, elveszel benne, elveszted az önálló gondolataid, mert mindennel egyetértesz, hogy viszonozza az érzéseidet és úgy érezze, összetartoztok. Ez egyszerűen KIKÉSZÍTŐ!! Lehet, valakinek bejön (habár nem hiszem), de egy kapcsolat 2 külön személyből áll, és nem egyetlen egyből. Így unalmassá válsz.


Más okot nem tudok elképzelni, esetleg felszínes a lány és alapból esélyt sem ad. Tudom, kegyetlen lesz, amit most mondok, de talán azok a bunkó, felszínes férfiak, akik nem veszik ennyire komolyan a nőket, sokkal nyugodtabb életet élnek, ugyanis nem rágódnak éveket egy viszonzatlan szerelem után. És honnan tudod, hogy azoknak, akiknek most milyen hű de jó barátnőjük van, hány ronda csaj mondhatta: ,,bocsi nem". Sose fogod megtudni. Csak ők túlteszik magukat rajta. Kívánom ezt Neked is!


18/L

2013. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az 5-ös válaszolónak. A lányoknak vagy nőknek, magabiztosság kell! Vagyis vagy felszívod magad, vagy vodka meg pálinka hatás alatt kezdesz csajozni. Hidd el az így megszerzett önbizalmat a csajok díjazni fogják! Ha érezteted hogy te vagy a király akkor tapadni fognád rád! A rossz fiúknak ezért is van annyi nőjük! Ezért is tapadnak rájuk a sunák, mert nekik csak "arra" kel a nő! Sugározzák a hogy ők a kanok és a királyok, és a nő csak egy p.na amit el kell kapni!
2013. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4 es vagyok...érdekes ezt már hallottam sajnos eza falyta magabiztosság nekemis csak vodka hatása alatt jön, vagy még akkorsem mindig...bárcsak olyan volnék ilyen szempontból is mint amilyen zenét hallgatok amióta élek...brutális és kemény acél, metál! (mellesleg eggyálalán nem öltözködik rocker, vagy gothic-ként normálisan öltözök, ahogy egy 17 évesnek öltözni kell, ez benne, csak a zenében testesül meg)...ez a magabiztosság valahol igaz lehet!
2013. febr. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj a csajok a balhés fiukat tartják érdekesnek, szóval inkább vonzódnak egy szar szemét szar alakhoz, mint 1 rendes fiúhoz, sajnos ez van, saját tapasztalat.
2013. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
vedd észre azokat is akiknek te tetszesz, adj egy esélyt a megismerkedésre
2013. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség.. hogy a alhés fiúkat tartjuk jónak. én utálom a nagyszájú, nagyképű majmokat, viszont igenis fontos a határozottság. ha már vki férfinek születik, igenis, hogy viselkedjen úgy!! kezdeményezzen és szerezze meg amit akar, az ismerkedés során ne legyen elveszett kis bicebóca, de ne is sugározza azt, h na most úgyis az lesz amit én akarok és megkaplak! meg kell találni az arany középutat..sajnos vannak fiúk akiknek ez a génjükben van, van akiknek megkell tanulni, és vannak az örök lúzerek:D

egyébként én ugyanígy vagyok, csak lány vagyok, tehát nem is értem mit osztom itt az észt:DD na mindegy.. ja és még annyi, hogy pl. én egy velem egykorúval azért nem állnék le, mert naaagyon gyerekesek, és nem önállóak. szóval lehet rossz helyen keresgélsz, mert ha veled egykorúakkal álltál eddig le, talán az az oka, hogy ők nem akartak semmit, hogy azt hitték, hogy te sem gondolod komolyan vagy ilyesmi.. ez így most elég zagyvára sikeredett, de a lényeget leírtam

17 L

2013. febr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!