Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alakulhat ki köztünk valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakulhat ki köztünk valami?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok az srác pedig kb. 25. Egy ideje járok kórházba és megláttam a fiatal orvost. Mindig rohan, így még rámosolyogni sem tudok. Nem is kezel, így még beszélni sem beszéltünk. Azt gondolom elég fiatal vagyok, így az ilyen hívd el egy kávéra meg ilyenek nem igazán jó ötletek. Szeretnék tőletek aranyos és komoly ötleteket segítséget kérni. Tényleg nagyon le vett a lábamról, annyira jóképű és szívesen meg is ismerném.
2013. febr. 10. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
ha rohan, ha még mosolygás se volt, felejtsd el..
2013. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pretty Ballerina ***** válasza:
Van orvos barátom, és nem épp arról híresek, hogy idejük lenne. :) Egyébként meg minden nem leszbi csaj oda van értük, úgyhogy ekkora konkurencia meg időhiány mellett nem sok esélyed van.
2013. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először azt hittem, h tök jók az esélyeitek, végülis én 18 vagyok, a pasim meg 26, szval ha nekünk bejött akk nektek miért ne. De aztán tovább olvastam... Sztem egy dokinak nagyobb elvárásai lehetnek.. Ráadásul nincs is alkalmad kontaktot teremteni vele. Sztem így inkább hagyd.

18/L

2013. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!