Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meghódítani egy 12 éves lányt?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 14:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%
hah, a mai 12 évesek imádják a divatos csőnadrágos páwa cicafiúkat. szóval nagyon felületesek. de nem mind ilyen persze.. adj neki egy szivecskés milka csokit, irj neki szerelmeslevelet, legyél vele udvarias (engedd előre ha sorban álltok, ha esetleg az ajtónál mentek át stb.)
2013. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
35%

"Most öszintén miez, hogy ha élniakarsz sehogy, www.police.hu stb.??????"


Annyi arany babám, hogy kib@szottul pedofíliát követsz el bárminemű fizikai kapcsolat esetén amennyiben az szexiuális tartalommal bír egy 12 éves KISLÁNNYAL szemben.

A másik meg, ha megtalálnálak egy ilyet [link] repítenék a gyökér testedbe te pedofil állat. (de lásd jó fej vagyok választhatsz, melyik legyen... Középen a sötét kéket ajánlom, gyorsabb, és nagyobbat szakít...)

2013. febr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
s ha vele egy korban vagyok???
2013. febr. 13. 15:27
 14/21 anonim válasza:
100%

Nem minden 12 éves cicababa. Én sem voltam olyan,sőt,szerintem a koromhoz képest nagyon komoly voltam,és már kialakult a világfelfogásom.

A kérdezőnek: Az ilyen korú lányok Az udvarias,kedves fiúra figyelnek fel (általában).Szóval ne piszkáld,adj apró jeleket,hogy tetszik neked.Pl. érintsd meg,stb. Ha ő is ad jeleket,próbáld még neki elmondani,hogy kedveled.Ha van szíve és visszautasít,akkor nem röhög a pofádba,ha meg igen,akkor egy bunkó. (bocs a hosszú fogalmazásért.)

2013. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
én is pont 12 éves lány vagyok..és hát ahogy magamat ismerem,meg az osztálytársaimat...hát pld:úgyhogy veszel neki csokit...vagy ha ugyanarra laktok akkor együttmentek haza...ja és ezt nagyon jegyezd meg:NE piszkálódással akard ezt kifejezni...azzal hogy piszkálod őt,nem fog beléd szeretni...inkább legyél vele KEDVES!;)))
2013. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 20001111 válasza:
Nem kel neki semmit adnod. értsd meg, legyél mellete stb.amúgy egyet értek az előző válaszolóval is.
2013. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%
Én pl. nagyon örülnék, ha nekem adná a kakaós csigája közepét^^ komolyan.
2013. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
haggyjátok szegényt .Szerintem hivd el valahova park stb. Adj neki szivecskés milkát vagy virágot VAGY Hivd el egy fagyira. amugy nekem is hasonló gondom van 11/F
2013. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Végre a válaszokból kidrítettem, hogy 12 éves fiúk is lehetnk normálisaak, es szerelmesek! SZOVAL UGY tűnik hogy csak az én szerelmem bunkó fasz...
2015. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Én 13 vágyó szóval nem nagy különbség, nekem nincsenek pontos kritériumaim, KEDVES legyen. :)

Sok sikert

2015. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!