Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanács kellene! Egy rocker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács kellene! Egy rocker lányt szeretnék meghódítani, de én nem tartozom az ő stílusába. Lehet így esélyem?

Figyelt kérdés
A kérdés talán kicsit furán hangzik, de van egy lány aki tetszik nekem, egy suliba járunk (közép) és már régóta le szeretném szólítani, de valahogy még nem mertem. Azért tartózkodok tőle egy kicsit, mert ő egy választott stílusban éli az életét, pontosabban rocker. Nem az a divatizé, ránézve lehet látni, hogy ő ezt komolyan veszi. Na, szóval felőlem lehet rocker, meg ami csak akar, nekem maga a csaj tetszik, nem a stílusa. Csakhogy tőlem ez nagyon messze áll, igaz nem bő buggyos ruhákba jár, szépen, nőiesen öltözködik, de mutatja, hogy milyen irányt képvisel. Engem amúgy nem zavarna, mert nem bánom, ha egy embernek van stílusa, kicsit érdekesebb jelleme, de ez ugye egy életérzés féle, tehát érdekesnek tartom és ugyanakkor félek is tőle kicsit. Nem tudom személyiségileg összeillenénk-e, meg azt sem, mit szólnának a közösségben, ha egy "egyszerű" srác felszedné a suli "vad nőjét", mert amúgy így szokták hívni. Mit gondoltok a dologról? Merjek vagy ne merjek lépni? Ti mit tennétek? Nekem idegen ez "rocker" felfogás...
2013. jan. 6. 05:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én belevágnék. Ha sikerül.... jó, ha nem, akkor sincs baj.
2013. jan. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze. Az én férjem rocker punk, én meg egy tök csendes, visszahúzódó lány vagyok és techno-t hallgatok. Teljesen mások vagyunk.

Ellentétek kiegészítik egymást.


Sok sikert!

2013. jan. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyelj a rocker csajok is nőből vannak nem hiszem, hogy elküldene a fenébe jól megalázva. Ha tényleg szereted, akkor merjél lépni, nincs vesztenivalód.
2013. jan. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Akkor összeszedem magam és hajrá! Remélem nem lesz semmi gáz...
2013. jan. 6. 06:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Ma 06:03 tényleg nagyon túlképzett vagy...

Kérdező, attól, hogy rocker életérzéssel bír, még nem azt jelenti, hogy ő nem emberből lenne. Ha megtaláljátok ill. meglátjátok egymásban azt, amit kerestek, akkor semmit nem számít, hogy ki milyen stílusban tengeti a napjait. Én is sok szerencsét kívánok neked!

2013. jan. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
06:07-es, oké köszi!
2013. jan. 6. 06:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne rettenj meg attól még,hogy rocker.

Sok sikert hozzá :)

2013. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj vele.Ne törődj a zenével.
2013. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont nem annyira fényes a helyzet... Az a baj szerintem, hogy tinédzserek vagytok, és ilyen korban egy-egy stílus iszonyatosan meghatározó az ember életében (a rock vonulat szerintem különösen). Én is a rockot szeretem (és szerettem mindig is), de tini koromban sokkal jobban elhatárolódtam emiatt az egyéb stílusoktól, mint most. Tudom, ez az én esetem:), de a baráti körömben is ezt tapasztaltam. Ráadásul ilyen idős korban még sokat számít a barátnők/barátok véleménye, és egy rocker társaság sokkal könnyebben befogad maga közé egy hasonló érdeklődésű fiatalt. Nem azt mondom, hogy aki nem ilyen stílust képvisel, azt kiutálják, mert dehogyis! Csak azt mondom, hogy kicsit talán jobban kell teperned, hogy bevágódj a csajnál...:)
2013. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!