Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok tanácsokat? Vajon mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsokat? Vajon mit kellene tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Én egy kamasz lány vagyok...Nyáron július 3. án megismerkedtem hotdogon egy fiúval...írta, hogy szép lány vagyok és nagyon szívesen megismerne, okés én bele is mentem. Felvett fészre és beszélgettünk...vagy 3 napig folyamatosan baszélgettünk annyira jól elvoltunk :) És aztán megkérdezte, hogy lennék-e a barátnője...tényleg annyira jól kijöttünk meg minden...egymásba szerettünk...mindig eljött hozzám, mindig kaptam tőle ajándékot, mindig számíthattam rá, ő mindig éreztette, hogy szeret még a szüleinek is bemutatott októberben nagyon jól megvoltunk, imádtuk egymást :) de az utóbbi időbe féltékenykedtem...túlzásba vittem nagyon, és elment a bizalmam, de nem tudom mért pedig neki soha nem volt senkije....tegnap lettünk volna 7 hónaposak és 1 hete szakítottunk...az a bajom, hogy a hugának a kis barinőcskéjével kapcsolatban van fészen....de én tudom, hogy a srác engem szeret és azt is, hogy a csaj egy idő után el fogja dobni....sőőt, az is lehet nem is járnak csak engem akarnak idegesíteni, mert a járásuknak nincs látszata...de felidegesítettem a fiút és megmondtam neki, hogy időre van szükségem és letiltottam fb ról...jövő hónapban lesz a szülinapja arra gondoltam akkor visszaveszem és tavaszi szünetben csinálnék vele valami programot...tudom, hogy még engem szeret, tegnap még egy búcsú verset is kaptam tőle és ahogy elemeztem a verset azt vettem le, hogy szeret engem....a szakítás nagyon megvisel, még enni sem tudok..:// ja és azért én azt hozzá szeretném tenni, hogy az anyja és a huga nem sziveltek engem...az anyja azért nem, mert mindig futott utánam a srác a hugica meg féltékeny volt rám, merthogy én szebb vagyok, mint ő....és, ha ezért nem fogad vissza? :O Adnátok valami tanácsot mit kellene tegyek? :///
2013. febr. 9. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele.hívd fel telefonon.az anyját meg a hugát meg szard le..
2013. febr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szülinapjára köszöntsd fel, aztán beszélgessetek, hogy hogy van meg ilyenek, mit kapott szülinapjára :D aztán csak alakul valami
2013. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én a fészéről tegnap letiltottam....de van egy másik, mert volt olyan amikor nem volt jó a fésze és nem tudott üzenetet írni..és csinált egy fészt aminek a neve "csak a te pasid" és ott nem töröltem meg nem is tiltottam és most felkeresett.....de időt szeretnék..és igen fel szeretném majd köszönteni és programot vele :)
2013. febr. 9. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!