Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem azt hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy csak azért akar velem lenni mert nincs más?

Figyelt kérdés
Most nincs neki barátnője, ezt tudom, de soha sem volt gondja a csajozással. És most újabban egyre többször keres engem, randira hívott stb. Szerintem többet akar tőlem mint barátság. De az jár a fejemben, hogy miért pont én? Semmi extra nincs rajtam, egy csöndes, átlagos lány vagyok. Még csak valami szuperjól sem nézek ki.
2013. febr. 7. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz ilyesmin, ez abszolút egy önbizalomhiányos hozzáállás, ami komplexusokat eredményez. Élvezd, amíg tart. Ráérsz később is gondolkodni.
2013. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Sokan (szia) bármit megadnának egy csöndes, átlagos lányért, aki valami szuperjól sem néz ki. Pfff.. ez a "szuperjólnézki" szöveg szerintem elég gyenge. Mindenki annyira néz ki jól, amennyire a párja szépnek látja. Szerintem egy próbát megér, valószínűleg lát benned valamit. Legalábbis ezt gondolom abból, hogy "soha sem volt gondja a csajozással."
2013. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Zsófi,te vagy az?

Amúgy a csendes csajokat szeressük:)

És még mindig nem a "hiperszuper" plázacica az ideál.

2013. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak én tele vagyok kisebbségi komplexusokkal. Én még soha sem érdekeltem senkit, főleg nem úgy hogy viszonozva lett volna. Jó, mondjuk így belegondolva az előző barátnője olyasmi volt mint én.
2013. febr. 7. 21:31
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem Zsófi vagyok :D Habár szép név, de nem :)
2013. febr. 7. 21:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Komolyan érdekel,hogy Zsófinak hívnak-e:D

Ha azt nem akarod elmondani,csak azt hogy hány éves vagy,lécci..

És amúgy tessék,meg is van a probléma.Attól még,hogy tele vagy komplexusokkal,lehetsz nagyon jó csaj:)

2013. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja,akkor okés:)
2013. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pl első randinkra is nem is sminkeltem, mondom olyan leszek mint ahogy egy sima bevásárlásra mennék. Jó mondjuk szempillaspirál volt rajtam, meg kis alapozó a bőrhibákra, meg megfésülködtem, fogatmostam :D ilyenek, de nem akartam másmilyen lenni. És így is elhívott egy másodikra. Csodálkoztam is...De pont emiatt is jár az a fejemben, hogy lehet nincs más neki.
2013. febr. 7. 21:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nem tehetsz mást, csak elhiszed magadról a legjobbakat és belevágsz. Különben mindig komplexusos csaj leszel, aki saját magának generálja a balszerencsét.

Ne gondolkodj sokat, hanem csináld ami jólesik. Menj el vele randizni. Hagyd hogy ő irányítson, ha már van tapasztalata - miért ne?

Sok hozzád hasonló csajnál ott csúszik el a dolog, hogy túl sokat agyalnak olyanokon, amiket most te is leírtál. Pedig sok srác örülne, ha ilyen barátnője lenne.

25/N

2013. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy megunta az agyonsminkelt műcsajokat és igazi kapcsolatot akar egy igazi lánnyal?
2013. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!