Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnek osszejonni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnek osszejonni egy csajjal akinek meg sose volt pasija?

Figyelt kérdés
az van h regebb probalkoztam volt oztan baratok letunk egy a haveri tarsasagunk es na most megin tetszik beszeltem vele altalanosan a kapcsolatokrol es mondta h mivel meg sose volt pasija elegge fel mit csinaljak ? (elnezest az ekezetekert es a helyesirasert ezekhez kapcsolodo kommot nem kerek koszi :P )
2013. febr. 6. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugtasd meg, hogy ha jo kezekben van nincs mitöl félni és h nálad jo kezekben lenne( persze a2. azt tudat alatti üzenetként közöld vele)
2013. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz ki nagyon jól, mert ez azt jelenti, h nagyon válogatós.
2013. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

Mézes-lisztessel még ne told akkor meg, mert az kifele tép, befele szakít.


Amúgy hívd el kettesben meginni egy bambit vagy séta meg ilyesmi legyél normális kedves stb.. és ha engedi lassan, kedvesen paskolgasd meg a homlokát a zacsiddal.

2013. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hat igen vegul is eleg kozeli lett mert nem szokot nagyon beszlni senkivel ilyenekrol :P amugy nem vagyok csuf pasi es ezt nem en mondom :)
2013. febr. 6. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, ha lelkes maradsz és nem adod fel, akkor össze is fog jönni. Mindig érezze azt, hogy fontos neked, megbízható vagy, támaszkodhat rád.
2013. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!