Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hivjam el a lanyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hivjam el a lanyt egy randira?

Figyelt kérdés

Van egy lany akit facebookon ismertem meg, nemreg talalkoztunk eloben is, de akor olyan helyzet volt hogy nem tudtunk beszelgetni.

Rairtam es nem ment valami jol a beszelgetes, igy azon gondolkoztam hogy elkene hivni hogy talalkozzunk ujbol, es tudjunk beszelgetni.

Hogyan tegyem meg ezt? Mit irjak hogy jo legyen?


2013. febr. 5. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Írsz neki vagy felhívod. Mást nem tudok javasolni. Füstjelek mára elavultak...
2013. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Miért em tudtatok beszélgetni a találkán? Ha csak annyi van a dolog mögött, hogy mindketten túlságosan izgultatok, akkor hívd el nyugodtan, de ha valami más a lány részéről, akkor én a helyedben nem tenném. :/ Necces, mert utána fb sem tudtatok beszélgetni úgy mint a találka előtt, ha jól szűrtem le, úgyhogy szerintem ha elakarod hívni, előtte kérdezd meg tőle hogy érezte magát és elmenne e veled megint. Lehet nem voltál neki szimpi azért nem beszélgetettek se élőben jól se utána fb-n ://
2013. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azert nem beszelgettunk mert o a munkahelyen volt, koszontunk csak egymasnak.
2013. febr. 5. 22:42
 4/6 anonim válasza:
Akkor hívd el :)
2013. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, lenne kedved meginni egy kv, s közben beszélgetni?

Esetleg?..

2013. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Van kedved összefutni a hétvégén beszélgetni?"
2013. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!