Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tetszek nekk, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek nekk, vagy csak barátok vagyunk?

Figyelt kérdés

6 évesen szerlemesek voltunk egymásba 4 évig, nem volt köztünk semmi. 4 hónapja laéosnak nevezett és nem igazán beszéltünk.


A héten beszéltünk messengeren ugy hogy ö CSAK velem beszélt és knvisible-n, ö irt rám... És bizzos vagyok benne, h csak miattam lépett fel. A suliban alig pillant felém, viszont már igy is többször mint régen. Azt mondja, h tetszik neki egy lány egy másik suliból... Vajon beköhetek neki ezek alapján?


Ja és messengeren elmondta egy titkát amit csak én és a legjobb barátja


2013. febr. 5. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szerelem szex kategória csak 18 év felet!!! Elmultál már 18 kedves kérdező? :) Ne kamuzz! :)
2013. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ne figyeljétek, kérlek a helyes írást, telefonról írtam és siettem, sok gombot félrenyomtam!
2013. febr. 5. 14:52
 3/11 winR ***** válasza:
Fuss neki még egyszer, hogy érthető legyen.
2013. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló, a szexualitás alkategória van 18 éven felülieknek.


2. Válaszoló, mindegy, inkább magamtól rájövök a válaszra

2013. febr. 5. 14:54
 5/11 anonim ***** válasza:
oké, de akkor sem múltál el 18.. :) A gyakorikérdéseket nem lehet átverni, mert tudja az igazságot!
2013. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"6 évesen szerlemesek voltunk egymásba 4 évig, nem volt köztünk semmi" - még az a szerencse...
2013. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

na most: minek is nevezett? laéosnak? Lajosnak? prépostnak? vagy minek?

azután: azt mondja, hogy tetszik neki egy MÁSIK lány egy MÁSIK iskolából? és akkor szerinted te vagy az, bejössz neki?


na ne viccelődjünk már!


hány évesek vagytok? 11?

2013. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es: Azt mondta, hogy egy lány bejön neki egy másik suliból, nem azt, hogy rgy másik lány egy másik suliból és hogyha a kérdező és a barátja nem egy suliba járnak, akkor beszélhetett a fiú a kérdezőről.Ne legyetek már ennyire sötétek.


Kérdező: Igen, lehet, hogy bejössz neki.A legegyszerűbb, ha vagy megkérdezed, hogy tetszel-e neki vagy pedig egyre közelebb kerülsz hozzá, megöleled és hasonlók, majd ha nem lép, akkor bevallhatod neki, hogy bejön neked:)

2013. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8. Válaszolo, köszönöm! Jajj, végre egy normális ember! Hu, ezer hála :D Oké, megkérdem!


7. Válaszoló, -.-"

2013. febr. 5. 21:36
 10/11 A kérdező kommentje:
7. Lapos, csak elirtam
2013. febr. 5. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!