Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szoval> 16 eves lany vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoval> 16 eves lany vagyok. Van egy fiu osztalytarsam es baratok is vagyunk. Nekem nagyon tetszik a fiu . De nem tudom, ha tetszek e neki. Segitseg?!

Figyelt kérdés
Par jel, amit eszrevettem rajta : -mikor a szemembe nez melyen nez bele, es tobb masodpercig is szemezunk es mosolyog. -sokszor kotekedik valahogy velem -mikor kotekedek en, akkor altalaban megszoritja erosen a csuklomat. Miert? (1) -mikor egyedul vagyunk ketten, van mikor tudunk normalisan beszelgetni, de van mikor olyan feszult az egesz. O nezi a szemem, neha egy-ket szot szolunk, es van amikor feszt beszelgetunk. -mikor a buszon mellette vagyok, a korlatot az ujjaival kapargatja, vagy "dobol" az ujjaival. Miert? (2) -mikor mellettem all, altalaban szembe all velem es eleg kozel. -mind avval, bosszant, hogy elkoltozok mert tenyleg elkoltozok egy par het mulva, es mar parszor mondta hogy ne menjek el, mert "hianyozni" fogok neki. a hianyozni szot altalaban pedzi. Valyon mit jelentenek ezek? Tetszek neki vagy nem? Es hogy tudnam en neki kimutatni, hogy nagyon tetszik nekem? Kerlek adjatok NORMALIS valaszokat.

2012. dec. 6. 19:16
 1/5 tudatlan010110 ***** válasza:
Szzem igen énis ezeket csinálomxd
2012. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kb.velem is igy van, szerintem tetszel neki menj es oleld meg,mond meg h szereted!!
2012. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt ;)
2012. dec. 6. 20:46
 4/5 A kérdező kommentje:
meg fogadok valaszokat :D
2012. dec. 7. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Az más, hogy szereti-e vagy tetszik neki.


kérdező: Ha annyira bejön neked és amúgy is kettesben vagytok olykor, akkor van bőven lehetőséged.


1/ te is jelezz neki, simogasd a kezét, öleld át

2/ ha tényleg ennyire tetszik neked és szerinted te is neki, akkor egyszer kísérjen haza vagy mittudomén, egy megfelelő helyen és időben ne puszival köszönj el tőle, hanem csókold meg! Ebből biztosan minden ki fog derülni, de a fentiek alapján azért jó esélye van annak, hogy Valami van.

2013. febr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!