Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek magamnak fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak fiút?

Figyelt kérdés
14/l
2013. febr. 4. 18:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az h mennyi pénze van, egyáltalán nem érdekel.
2013. febr. 4. 19:44
 12/19 anonim ***** válasza:

"Az h mennyi pénze van, egyáltalán nem érdekel."

a hónap vicce.. haha.

2013. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én 15/F vagyok, de tudok romantikus lenni.
2013. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Esetleg ismerkedéssel? :)
2013. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Igen vannak kivételek.:)

De általában az olyanok aki egy kicsit is érettebbek már foglaltak.

2013. febr. 4. 21:09
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem most tetszik valaki, tehát mondhatjuk, hogy foglalt vagyok. 13-as vagyok.
2013. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Ha van melled és kedves vagy és jofej akk meg nincs kérdés sztem ez így mostanában a vélemény nem kell feltétlenül szép legyél ez csak egy plusz erény hogy ha ezek megvannak akk a fiuknak 99.9%-ban bejönnél


14/f

2013. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Executioner válasza:

"Ismerkedés?"

Szerintem nem pont erre az általános dologra gondol a kérdező.

Igazából én se tudok jobbat mondani. Ez egy olyan dolog amit csak az tud akivel már előfordult, de nem is ez az igazi "fal" hanem az hogy nem minden ember egyforma. Sőt, eggyik ember sem egyforma. A legegyszerűbben úgy tudsz magadnak párt szerezni hogy, találsz egy közös témát.

Gondolom nem sokat segítettem, de még egyszer hangsúlyozom, nem vagyunk egyformák, de ez teszi kerekké a világunkat.

Ha tudnék javasolni valamit, akkor is kicsi lenne az esély hogy beválna a kiszemeltnél, ha egyáltalán már van.

Executioner

2014. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 P.janoi válasza:
Itt vagyok ismerkedjünk ;)
2016. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!