Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen számotokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen számotokra az ideális férfi?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Az ideális férfi figyel arra amit mondok neki, kedves, udvarias, humoros és a legfontosabb,h olyannak fogad el amilyen vagyok vagyis nem akar megváltoztatni.

2009. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mennyire számít a külső? Pl. legyen izmos?
2009. szept. 3. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az ideális férfi belsőleg pont olyan, mint az első válaszoló írta. Külsőleg voltak ötleteim, hogy magas, barna hajú, barna szemű, szikáran izmos-vékony. Ehhez képest a vőlegényem alacsony, kék szemű, izmos, de nem vékony. :D És pont őbenne találtam meg az igazit (már lassan 5 éve). :D A külsőre ideálisnak tűnő "egyedekről" általában elég gyorsan kiderült, hogy belsőleg egyáltalán nem férnek bele az elképzeléseimbe. Úgyhogy "kinőttem" az ilyen irányú elképzeléseimet. :D 27/L
2009. szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A 22:59-es vagyok.

Ha találkoznék egy olyan sráccal, mint amilyet leírtam, akkor tényleg a belső tuladnságok számítanának és az, h az illető, h viszonyulna hozzám.

Nem azt mondom, h Quasimódó legyen, de a belső tulajdonságokat kell értékelni és nem a külsőt.

Talán annyi, h ne legyen végigtetoválva és ne lógjanak minden honnan karikák a fejéből!

:)

2009. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kolosszus22 ***** válasza:
Ha túl magasak az elvárásaid a külsejét illetően, akkor bizony igen nehéz lesz férfit találnod magad mellé, mert ha találnál is egy külsőre álomfickót, utána könnyen lehet, hogy a belső tulajdonságai már nem olyanok lennének és egy hétig sem bírnád ki nélküle, meg kell találni a középutat.
2009. szept. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kolosszus22 ***** válasza:
Előzőnél a "nélküle" helyett "mellette" szerepel, csak elírtam.:)
2009. szept. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem a külső közepes szinten jó, hogy ha igazán jó pasi belülről.


ideális pasi hát :)


legyen őszinte megbízható hűséges és fogadjon el úgy ahogy vagyok.

2009. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a külső a legfontosabb
2009. szept. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!