Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szépséges lányok! Ti a kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szépséges lányok! Ti a kezdeményezőbb vagy inkább a türelmes, kitartó pasikat kedvelitek? Arra gondolok, amikor még csak alakulnak a dolgok, a kezdeti fázisban.

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Óóó itt mindenki a türelmes kis aranyos fiúkat szereti :)
2013. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ezt így nem lehet tudni, ennyiből. Egyébként szinte mindegy, úgyis én döntök, mi, mikor, hogyan, mennyire lehet.
2013. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
legyen kezdeményező kitartó és türelmes ilyen egyszerű
2013. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1. Aranyos lehet, de én az időhúzás híve se vagyok túlzottan. A fiú legyen könnyen kapható! :P
2013. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

4-es.

Egy őszinte lány :)

2013. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg így van. :) Mutassa ki, hogy ő már szeretné. Nem jó az időhúzás. Egymás megismeréséhez a szex is hozzátartozik. Ha hónapokat várunk, energiát fektetünk egy kapcsolatba, de épp ezen a téren nem jövünk ki, ha megszakadunk se? Elvétve, de van ilyen. És ekkor már a szerelem sem sokat segít. Sajnos.

Jobb, ha ez is, mint minden más, szép fokozatosan tisztázódik, kibontakozik.

S az sem baj, ha utána nem feltétlen maradunk együtt. Ne vesztegessük egymás idejét.

Ha viszont passzol minden, akkor bolond az a lány, aki megcsalja a barátját, és bolond az a fiú, aki azt gondolja, a lány azért fogja megcsalni, mert nem kérette magát több hónapig.


Szóval, normálisan gondolkozva, mindkettő úgy gondolkozik, hogy két felnőtt ember testi-lelki ismerkedésének része ez. Az én időmet is húzná, nem csak az övét, ha túlságosan kiváratom. :)

2013. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, fontos, hogyan mutatja ki. Semmiképp sem negatívan, erőszakos módon, hanem fokozatosan közeledjen, amire a lány tud reagálni, nyíltan, kölcsönösen ismerkedve. Nem letámadást értettem alatta, egyik részről sem.
2013. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nagyon jó válaszokat írtok, köszi:)
2013. febr. 3. 18:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért jó ha kezdeményez, mert akkor tudom, hogy én is tetszem neki.
2013. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Husika22 válasza:
Szeretem ha a fiu kezdemenyez,de azert aki tetszik arra vetek 1-2 kacer pillantast altalaban bejon....:) de nem rossz ha benne van mind a 3 tulajdonsag....:)
2013. febr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!