Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívhatnám fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívhatnám fel magamra a figyelmét? Csak nem túl maradiak válaszát várom!

Figyelt kérdés

Tehát bejön egy pasi... A gond csak az, hogy kb. 15 évvel idősebb nálam. Ha jól tudom egyedülálló.

Egy kis étterme van, ahova gyakran megyünk a barátnőimmel. Mostanában kicsit úgy érzem hogy kezd is felfigyelni rám, elkapom, hogy néz meg hasonlók. Persze lehet, hogy semmit nem jelent.

Hogy hívhatnám fel magamra a figyelmét?

17/L


2013. febr. 3. 00:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Ribancosan felöltözve párszor rámosolyogsz, ha ő is dugni akar, akkor lép, nyugi.
2013. febr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Azt jelenti hogy figyel, hogy ne lopd az evöeszközöket
2013. febr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
vedd meg az éttermét
2013. febr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
B.szd ki a melled...Valszeg jól meg fog d.gni és annyi...:D Sztem nem éri meg...
2013. febr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már felfigyelt rád, akkor rajtad van a figyelme.
2013. febr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ribancos taktikákhoz folyamodni.. Valami más ötlet?
2013. febr. 3. 00:53
 7/13 anonim ***** válasza:

Az EGYENES ÚTra senki nem goldol már?


Szia, tudo, te egy nagyon helyes pali vagy, és tudod, izé...

... na, szivesen vacsiznék veled.


Én egy ilyennek mindenképp örülnék, férfiként.

2013. febr. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele. Vagy ez túl maradi?

Akkor reklamálj, hogy nincs nutellás palacsinta az étlapon, pedig te odavagy érte.

2013. febr. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Tudom, hogy jöhetsz össze vele:


Úgy, ha megjön az eszed végre és nőként viselkedsz, nem egy olyan emberként, aki befekszik egy 32 éves alá, csak mert van "egy kis étterme". Sírnom kell! :D

2013. febr. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem max egy kufirc erejéig tudod felhívni a figyelmet magadra, de ha normális, akkor korod lévén ezt nem teszi meg.

Nőként, tehát társként, barátnőként nem fog rád tekinteni. Persze egy-két kivétel van, de azok zakkantak és nem vágynak komoly kapcsolatra, viszont jó húzgálni, cserélgetni a fiatal csajokat.

2013. febr. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!