Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bonyolult lány felé hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult lány felé hogy próbáljak közeledni?

Figyelt kérdés

Egy hete elhívtak sulibálba,ami tegnap este volt. Pár hónappal idősebb a csaj nálam, én másodikos vagyok és ő harmadikos. Tegnap volt a bál. Oda értem egy haverommal, aki a csaj oszttársának a barátja.


A bálban beszélgettünk, kimentünk párszor a levegőre, sétáltunk és közben felszabadultan tudtunk beszélgetni.


Viszont a lány szépsége ellenére nagyon morcos volt, flúgos, de csak bent a bálban, lehetett látni rajta, hogy nem érzi jól magát.


Táncolni kérdeztem, de nem akart, egész végig le se vette a kabátkáját.


Ha a flúgossága és a korkülönbség ellenére úgy érzem, hogy szeretnék tőle többet, mint barátságot, akkor mit tegyek? Hogy közeledjek felé? Az ilyen facebookos hülyeségeket nem szeretem, a személyes beszélgetés híve vagyok.


Én 17 vagyok, a lány 18



2013. jan. 31. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
vágd ketté mint a gordiuszi csomot
2013. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld vele megtalálni a közös hangot, szólítsd meg minél többször, próbálj vele beszélgetni. Ha nagyon elutasító, akkor inkább hagyd.
2013. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 canadafan ***** válasza:
Te figyi..mert esetleg rossz kedve volt nem biztos, hogy flúgos :-) A korkülönbség köztetek egyenlő a nullával szóval amiatt ne parázz. Az nem világos nekem, hogy egy suliba jártok-e. Ha igen akkor van alkalmad odamenni csak úgy dumálni..nem kell rögtön letámadni, csak ismerkedj szép lazán!
2013. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, egy suliba járunk és a legjobb barátnője az akivel már 2 éve együtt buszozok minden nap, tehát jó barátom a lány. Ő is hívott el a bálra és ő szerezte nekem a lányt, akiről a kérdésemben írok.
2013. jan. 31. 17:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy épp megvolt neki aznap, vagy szar kedve volt valami más miatt. A csajoknál egy este viselkedése alapján nem lehet messzemenő következtetést levonni. Ha folyton ezt csinálja hagyd a francba, akkor gyanús hogy hisztis fajta olyat meg nem akarsz, hiába csinos.
2013. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 canadafan ***** válasza:
3-as vagyok. Akkor nincs olyan bonyolult dolgod..suliban megközelíted, elbeszélgetsz vele..nem kell rögtön felfújni a dolgot, hétköznapi témák stb..azt mondtad jól elbeszélgetettek, ezek szerint van közös hullámhossz..aztán ha úgy látod, hogy jól érzitek magatokat még mindig akkor lehet randit kerekíteni :)
2013. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mond neki, hogy van pénzed. tuti a karjaidba borul.
2013. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tomark ***** válasza:
bonyolultan
2013. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A sok idiótának megy a negatív szavazat, a többinek természetesen pozitív!


Írnátok még ötleteket?

2013. jan. 31. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!