Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 23-24 éves fiúk! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23-24 éves fiúk! Ti mit gondolnátok egy olyan lányról aki lassan 30 lesz (28-29 körül) és kezdeményezne feléd?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 13:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Biztos érti a dolgát. Párszor jól megdugod, aztán ha kiderül hogy komoly kapcsolatot akar tőled, még pár napig húzhatod az időt (ez alatt annyiszor dugd meg ahányszor csak lehet) aztán szépen megpattansz. Esetleg még megpróbálhatsz megbeszélni vele egy titkos kapcsolatot. néha összejártok, dugtok és ennyi. Eközben bármelyikőtöknek lehet egy másik kapcsolata. A lényeg hogy senkinek ne beszéljetek róla.
2013. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Csak dugni lehet egy idősebb nővel? :D
2013. jan. 28. 15:15
 13/17 anonim ***** válasza:
36%
Krónikus faszhiányban szenves az ilyen pina. Jóféle egyébként. Tökön a helye!
2013. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

Marhára nem számít szerintem, hogy melyik fél az idősebb. Nálunk is az asszony az idősebb. Nagybátyám is fiatalabb, mint az élettársa, mégis együtt vannak 7-8 éve.

Hidd el, nem véletlenül akar veled lenni, persze az ok már más kérdés. Lehet, hogy érettebb vagy a korosztályodnál, mint én is. Vagy csak szereti a fiatal pasikat, mert azok elvileg többet bírnak még az ágyban, és jobban figyelnek a másikra. /Ezt nők mondták, úgy hogy mellőzzük a nagyzolást kedves idősebb hímtársaim. :))/

24/F

2013. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen. Az ilyen nők főként a szex miatt akarnak fiatalabb pasit. Mutasd meg neki ki a fasza gyerek. Szex közben egy- két pofont is rámérhetsz. (csak hogy megtanulja kivel áll szemben) Ezek után a szexrabszolgád lesz. Bármire rá tudod majd venni.
2013. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülnék neki, szerintem sokkal jobbak a felnőtt nők mint a 20-as csitrik, minden értelemben. barátságosabbak, okosabbak, nőiesebbek. Kevésbé beképzeltek és legalább ők viszonozzák a szerelmet, nem úgy mint a fiatal lányok. Meg, kitartóbbak is a párjuk mellett, nem szakítanak vele pár hónap után.

22f

2013. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%
Semmi rosszat, jól hangzik.
2013. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!