Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha a volt barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos a nevem kérdése:

Mit tegyek ha a volt barátomnak van nője de ennek ellenére még mindig engem akar?

Figyelt kérdés
Sziasztok a voltbarátommal egy hónapja szakitotunk és 2 évig jártunk nagyon szeretük egymást,ő szakitott velem mert voltak apró kis problémáink de én is éreztem hogy nem volt már annyira az igazi csak benne volt annyi hogy ki is mondja barátkétn váltunk el. Viszont a szakitásunkra lett egy barátnője aztán már meg volt neki és mi taliztunk és mivel gondoltam h barátok vagyunk ezért elmondtam neki hogy hát van egy másik srácc(részeg voltam) hát nem ugy reagált ahogy reméltem sőtt meg sértödött és azt mondta hogy újra akarta velem kezdeni de hogy most meg bántottam éssoha többet nem akar látni! Most rá 2 hétre megint felkersett hogy hiányzom neki elkezdztünk találkozgatni ugy hogy neki van barátnője természetesen nem volt köztünk semmi nem csalta meg a bnőjét velem. Viszont azt mondta h hiányzom neki és h soha senkit nem szeretett anyira mint engem és hogy olyan jó lenne ha még mindig én lennék vele meg h folyton hivogatt naponta többször is stb..mindig talizni akar és mondja a dolgokat h lehet jobban akarja h én legyek vele mint a nője de nem dobja ki...segitsetek mit tegyek???????:) Elöre is köszönöm a válaszokat :)

2013. jan. 27. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Haha vicces:d Bocsi. Mit tegyél??? Zavard el a jó édes any...ba:D Mit gondol??? Probál érzelmileg zsarolni megsértödik és még hülyének is néz??? Szerintem egyértelmü hogy szóba se kéne állnod vele.
2013. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tisztességes eljárás ez sem veled, sem a másik nővel kapcsolatban. Küldd el, ő akart szakítani, akkor kellett volna jobban meggondolni.

Szerintem szimplán 2 vasat akar a tűzbe tartani.

2013. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jó de nem beszéltünk az újra kezdésről meg ezekről csak találkozgatunk és ő nem nyomult rám ugy szóval se csók se sex se semmi nem voolt és nem lesz ezt ő is meg én is tudjuk szóval nem hiszem hogy 2 széken üllne mert az én székemen tudja hogy nincs értelem ülnie mig van a másik szék is és ismerem hogy nem olyan!
2013. jan. 27. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!