Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék venni az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék venni az első randira ajándékot a lánynak, kb 50-60e Ft-t szánnék rá, szerintetek mit vásároljak neki?

Figyelt kérdés
Bármilyen jó ötletnek hálás lennék.
2013. jan. 27. 15:49
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Nem hihetetlen, viszont a másik oldalra is gondoljál egy kicsit. Senki sincs hozzászokva ilyen kaliberű ajándékokhoz az első randin. Aki igen, annak ez a munkája. Szóval egy ilyen ajándék még fordítva is elsülhet, megalázhatod vele a lányt.
2013. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
akinek 50-60 ezer nem számít az nem itt kérdezősködik.. vagy akkor tényleg hatalmas lúzer lehetsz
2013. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Mondjuk erre nem is gondoltam.

De tudod, említettem, hogy neki is jó anyagi háttere van.

2013. jan. 27. 16:26
 34/37 anonim ***** válasza:
Ha nem számít küldj nekem is,nekem sokat számítana nagyon is...:)
2013. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
A Hagyó vagy? Esetleg a Simicska személyesen?
2013. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Hallod öreg... egy valamire való lány elé nem állíthatsz oda 50-60 ezer ft-os ajándékkal.

Én az első randira egy Audi A6-ost vittem neki. Ennyit megért az a lány hogy az egyik autómat megkapja.

2013. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Hát, aki csak egy Audi A6-ost tud vinni, az ne nagyon számítson 2. randira. Ha most veszel neki egy luxusvillát a rózsadombon, akkor tuti lesz 2.randi, mert meg akarja kapni az autót is hozzá, aztán a medencét...légy okos!

A csaj is tőzsdézik? Vagy a testéből él?

2013. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!