Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik ismerősöm nagyot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik ismerősöm nagyot csalódott valakiben. Azóta olyan, mint egy alvajáró. Allandóan maga elé néz, nem akar beszélni, fáradt, kimerült, lelassult a mozágsa. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
agybaj
2013. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

depi, bezárkózás, összeomlás

.

2013. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Depresszió, Gondolom ellenkező nemű volt.

Sokat egyen zöldséget,gyümölcsöt , és fusson! Ismerkedjen, ne akarjátok megváltoztatni, hagyjátok szépen hogy maga álljon helyre.

Semmi függőséget okozó dologba ne kezdjen, se alkohol se semmi.

2013. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
pszichiáter....
2013. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem kell pszichiáter, csak el kell vinni bulizni, sportolni, akármi. ne maradjon ideje gondolkodni! Segíts neki egy kicsit! ;)
2013. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben én is voltam. A lényeg h a barátok fogják és vigyék ha kell akkor noszogatással is. Jól fog neki esni. Jó pl a sportolás mert az eredmény önbizalmat ad neki, vagy a baráti társasággal összeülni. A bulit nem nagyon javasolnám.
2013. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ilyenkor hajlamosak tüneti kezeléshez fordulni, alkohol és egyéb függőséget okozó dolog. Tehát a bulit én se javaslom inkább beszélgessetek vele, és a testmozgás tényleg fontos, mert dopamin és szeratonin termelés indul meg.

A szociális kapcsolatok is kimagaslóan fontosak ebben a helyzetben. Bíztatás!Kitartás!Van még jövő!

Ezeket azok mondják neki, akikkel tényleg bizalmi kapcsolatot épített ki.

Próbáljátok megérteni, együttérezni vele.

Sok sikert

2013. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sajnos rossz az idő nem lehet futni :( -lehet ezért estem vissza, sosem gyógyulok meg.
2013. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dehogy nem lehet, csak rétegesen kell öltözködni.:D

A kifogás mindig útat talál, hogy mit miért ne.

2013. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*Dehogynem *utat
2013. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!