Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú elhív kettesben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elhív kettesben sörözni, akkor az is lehet, hogy akar valamit tőlem?

Figyelt kérdés
Korábban kiderült, h tetszem neki de nem megismerni akart, hanem csak lefeküdni, ezt be is vallotta, de akkor volt barátom, ezt ő tudomásul vette, és sokáig hírét se hamvát sem hallottam, most meg felkínálkozott ezzel az opcióval. Az nekem nem elég,h bejövök neki mer csk szexbe nem megyek bele. De ha már beszélgetni hív, akkor lehet , h végre rászánja magát hogy megismerjen.

2013. jan. 24. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért hívott el h legyen aki fizeti a sört neki.
2013. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak le akar itatni. :)
2013. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyebb ágyba vinni, ha be vagy sörözve ! :(
2013. jan. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most megpróbál kerülőúton a bugyid alá kerülni, ha már az egyenes út nem jött be.
2013. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért pár sörtől nem fog kifeküdni.
2013. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ahaha, én kedvelem amúgy, anno legalább bevallotta, hogy mik a szándékai.:)


Engem nem lehet leitatni. Meg különben is, úgyse hagyom magam megvezetni. Egyből úgysem állok kötélnek. Ha hamar föladja, az ő baja lesz, mindenesetre én reménykedem, hogy nem adja föl.

2013. jan. 24. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:

most te is akarsz tőle valamit de aztmondod ha küzd érted megérdemel ha nem akkor nem?

sajnos manapság nem küzdenek hiába szeret inkább más csaj karjában vígasztalódik

2013. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!