Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú azt mondja (akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domcsi98 kérdése:

Ha egy fiú azt mondja (akivel nem járunk de lehet hogy fogunk) hogy adjak neki 2 csókot, akkor ha találkoznánk akk ne én adjak ugye? Tovább lent

Figyelt kérdés
Hanem ha kérné a csókokat akkor mondjam neki hogy ezt nem nekem kell kezdeményezni,hanem neki?! Még ha úgyis vagyunk megegyezve(végulis nem megegyezve na de mindegy) hogy én adom akkor is ő kezdeményezzen? :)

2013. jan. 24. 15:50
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
hidd el nekem,itt érzelmekről is,csaak ha most irnék egy regényt hogy mi volt hogy volt stb..soha nem kapnék választ a kérdésemre mert senki sem olvasná el :)
2013. jan. 24. 16:02
 12/21 anonim ***** válasza:
akkor mondd neki, hogy ha meg akar csókolni, te hagyod, de ne várja, hogy te fogod letámadni :)
2013. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
én is igy gondolom:) végulis :)
2013. jan. 24. 16:07
 14/21 anonim ***** válasza:
hoppá, tudod mi a baj? a srác még nem csókolózott, és be van sz..va, hogy hogyan kell, jól csinálná-e :)))
2013. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
de csókolózott máár :DDD 19 éves lesz februárba :D sőt..már más is volt neki:DD
2013. jan. 24. 16:17
 16/21 anonim ***** válasza:

Ha mondod neki, hogy ő adjon és ő erre azt mondja, hogy te adjál, akkor szerintem ne adj neki, hanem mond neki azt, hogy ő adjon, de ha nem ad, akkor nem kap és hoppom marad. Erre tuti nem mondja azt, hogy te adj neki.

Remélem összejön, majd írd meg XD

2013. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Úgy lesz ahogy mondod,én is igy gondoltam csak azert inkábbb kérdeztem eloszor :P :) okvetlenul leirom amint találkozok vele :D
2013. jan. 24. 16:22
 18/21 anonim ***** válasza:
te meg 15 leszel idén ... a helyedben nem hagynám magam kábítani, fiatal vagy hozzá, mert tudod itt szoktak lenni olyan kérdések 15-17 éves lányoktól, hogy "vajon terhes lettem, pedig azt mondta, hogy az első alkalommal nem eshetek teherbe" , stb
2013. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen 15leszek pont 1 het mulva :) és én nem fekudnék le vele már nem azert,1.mert en se akarok még 2.szuleim ha megtudnák... :) ez csak egy csók,szerintem abba semmi olyan dolog nincs :)
2013. jan. 24. 16:27
 20/21 anonim ***** válasza:
te tudod, de ha a lányom lennél, akkor - ebben a korban - vadászpuskával kergetném azt a fiút aki 19 évesen rád hajtana ... később már nem számít a korkülönbség, sőt előnyös is
2013. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!