Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltam egy fiúval és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam egy fiúval és nem tudom elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most jönnek majd a válaszok, hogy tini szerelem! És tisztában vagyok vele, hogy egy kiadós idő után majd csak röhögök magamon. Igazából ezzel a sráccal nem is jártunk. De mindenki azt hitte. Nem is csókolóztunk, de nagyon szerettük egymást. Nemet mondtam neki, mikor megkérdezte, járnék e vele, azért, mert hamar dobta a lányokat, alig néhány hétig járt velük. Már elballagott a suliból, igyekszem kiverni a fejemből. Azóta járt is valakivel és most szakítottak. Nagyon hiányzik. Nekem is volt egy fiú, akivel jártunk, de egyfolytában csak ő járt a fejemben :/ Nem tudok senkivel sem járni, mert arra gondolok, mi van ha érez még valamit? 14/L

2013. jan. 23. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szenvedj. Egy idő után rájössz, hogy szenvedni hülyeség.
2013. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha őt szereted miért jöttél össze közben mással?:/

Szegény fiú, komolyan.

Ne azért akarj túllenni rajta hogy mással járhass. A célod csak a saját lelki világodnak a helyreállítása legyen. Ehez idő kell, sajnálom.

2013. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek: ömm.. köszi? :|

Második: először ő jött össze mással :/

2013. jan. 23. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!