Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem tud marhára kiábrán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tud marhára kiábrándító lenni, ha egy pasi folyton az exét emlegeti?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már elég idegesítő,3 randi,de mindig szóba kerül az exe?

Szerintetek felejtős?

Tehát ülünk egy kávézóban,és akkor megjegyzi nekem,hogy csinos vagyok,tetszek neki,az ex barátnője is nagyon szép volt,de nem illetek össze,mert a lány kiszeretett belőle,meg múltkor elmentünk iszogatni,én kértem egy Zombit(koktél),és megjegyezte hogy a volt barátnője is nagyon szeretett koktélozni,a Bloody Mary volt a kedvence!

De akkor telt be a pohár,mikor megjegyeztem hogy szép a nyaklánca,egy ezüst kereszt volt rajta,erre "A volt barátnőmtől kaptam!" és akkor szépen elkezdte nekem felsorolni,hogy miket vettek egymásnak,karácsonyra,szülinapra,névnapra......azt is tudom hogy az exét Hajninak hívták,90-es születésű,január 14.-én van a születésnapja....wáááááá

Jeleztem,neki,tehát mondtam hogy zavar,szépen,nem erőszakosan szóvá tettem minden randi után,de mintha meg sem hallotta volna,legközelebbi találkozás után,mintha mi sem történt volna.

Én meg a 3. randi után mondtam neki,hogy "ne haragudj már,de biztos túl vagy ezen a kapcsolaton?" erre ő "persze,már nem érdekel egyáltalán!!"

És szépen megkértem,hogy ha szeretne tőlem valamit,akkor felejtse el az exét,vagy legalább is előttem ne beszéljen róla!

Azt mondta,hogy nem kell azért bunkónak lenni!

Na most tényleg én vagyok bunkó? :D

Elegem van abból,hogy csak ilyen lúzerekkel hoz össze sors.



2013. jan. 23. 12:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ma 13:52


persze hogy idegesítő, de ha téged zavar akkor randizz velem :D én nem emlegetem az volt barátnöimet :D

2013. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hagyd ezt a parasztot!Nem tud viselkedni...
2013. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!