Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem tud marhára kiábrán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tud marhára kiábrándító lenni, ha egy pasi folyton az exét emlegeti?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már elég idegesítő,3 randi,de mindig szóba kerül az exe?

Szerintetek felejtős?

Tehát ülünk egy kávézóban,és akkor megjegyzi nekem,hogy csinos vagyok,tetszek neki,az ex barátnője is nagyon szép volt,de nem illetek össze,mert a lány kiszeretett belőle,meg múltkor elmentünk iszogatni,én kértem egy Zombit(koktél),és megjegyezte hogy a volt barátnője is nagyon szeretett koktélozni,a Bloody Mary volt a kedvence!

De akkor telt be a pohár,mikor megjegyeztem hogy szép a nyaklánca,egy ezüst kereszt volt rajta,erre "A volt barátnőmtől kaptam!" és akkor szépen elkezdte nekem felsorolni,hogy miket vettek egymásnak,karácsonyra,szülinapra,névnapra......azt is tudom hogy az exét Hajninak hívták,90-es születésű,január 14.-én van a születésnapja....wáááááá

Jeleztem,neki,tehát mondtam hogy zavar,szépen,nem erőszakosan szóvá tettem minden randi után,de mintha meg sem hallotta volna,legközelebbi találkozás után,mintha mi sem történt volna.

Én meg a 3. randi után mondtam neki,hogy "ne haragudj már,de biztos túl vagy ezen a kapcsolaton?" erre ő "persze,már nem érdekel egyáltalán!!"

És szépen megkértem,hogy ha szeretne tőlem valamit,akkor felejtse el az exét,vagy legalább is előttem ne beszéljen róla!

Azt mondta,hogy nem kell azért bunkónak lenni!

Na most tényleg én vagyok bunkó? :D

Elegem van abból,hogy csak ilyen lúzerekkel hoz össze sors.



2013. jan. 23. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Még nincs túl rajta!!!

Felejtsd el.

2013. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Háááát kisöreg ezt jól kimkaptad:DD Ne puffogj, ezt dobta a sors:XDDD
2013. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*ki kaptad
2013. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
ha zavar az exe akkor ird át .bin re :D
2013. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát jó páran bele esnek ebbe a hibába...Rá kell szólni.
2013. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Prof. Shevy: :D

kérdező: hagyd a francba az ilyet. az meg, hogy bunkóságnak veszi, hogy megemlíted, a legegyértelműbb vészcsengő. keress olyan pasit, aki veled akar lenni, nem az exbarátnőjével. 19L

2013. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

velem is ugyanez a helyzet, egyik pillanatban azt hajtogatja h mennyire szeret, meg h tökéletes vagyok neki, utána meg előkerül az h mi van az exével, mit irogat neki egyfolytában a csaj, ha nem szeretném már rég szakítottam volna vele...

ha meg rákérdezek h miért beszél róla, jön az h leszarja ő a csajt, csak nem tudja elkerülni, meg már semmit nem jelent neki... 18/l

2013. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 first blood ***** válasza:
egyértelműen azért emlegeti az .exe-t, mert mindenről ő jut az eszbe mert a csaj elküldte gombát szedni
2013. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 12:41

ah látom Végre van aki érti és értékeli a kis kockahumoromat.


Amugy meg most mondhatnám azt kedves kérdező, hogy én nem szoktam besézlni az exemröl, nagyon maximum ha valai téma kapcsán feljön és akkor egy rövid vicces anekdota keretein belülre szoritkozom. Ha én "csajozok" akkor az ügyeletes hölgyre fokuszálok nem arra, hogy elözö kapcoslataimban mi volt elb*szva. De ugyebár nem vagyunk egyformák eddig én sem tudtam olyan Hölgyet kifogni aki vagy kibirt volna engem, vagy én őt. :)

2013. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

olyan Hölgyet kifogni aki vagy kibirt volna engem, vagy én őt. :)


lehet nem hölgyekkel kéne ismerkedned,na jó csak viccelek :)


amúgy idegesítő tud ám ez lenni....

2013. jan. 23. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!