Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek könnyen megy az ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek könnyen megy az ismerkedés, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
én sokszor azt érzem, hogy erőltetett az egész, hogy ha kérdez valaki vagy ha társaságban vagyunk de nem ismerjük egymást, akkor hogy ne álljunk utána egymás mellett mint a kuka beszélgetnem kellene, de nem nagyon megy.._Nem tudok laza és spontán lenni, a lányokról már nem is beszélve 24f
2013. jan. 21. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
gyakorolni kell, bedobni magad a mély vízbe, beszélgess olyanokkal is, akiket nem tartanál partner jelöltnek
2013. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

De ennek ez a lényege. Tökmindegy mit kérdezel úgy az első 10-20 percben valakitől, mert nem érdekel úgyse effektíve, hogy mit mond. Az annyi, hogy felméred, hogy van e benne bármi vonzó, amitől úgy megmozgatja a fantáziádat. Ha nincs, akkor skip, mész tovább. Ha van, akkor meg a korábbi sablontémákból tuti meg tudsz ragadni 1-2 olyan momentumot, amit tovább tudsz vinni, és kifejteni, boncolgatni, vagy érdeklődni felőle.

Ha nem tudtok beszélgetni, mert nem jön magától, akkor meg ne erőltesd, keress mást, akivel nem csak pislogtok egymásra kínosan.

Nekem általában megy. És általában 1-2 ember mindig van, akivel lesz közös téma, és utána simán el tudok velük beszélgetni. Lehet, hogy nem ők tetszettek a legjobban, vagy nem ők voltak a legnagyobb "Janik" a társaságban, de attól még nekem szimpatikusak voltak...


21L

2013. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:

2. válaszoló jól mondja.


Mert első lépés h megtetszik valaki, 2. lépés, hogy odamész köszönösz neki bemutatkozol meghívhatod valamire, és leültök beszélgetni, és ez a beszélgetés valóban nem tart tovább 1-2 óránál azt ha kiderül h A szép gyönyörű alma belül savanyú és pff akkor az ember megy tovább.


De ahhoz h megtudjuk a másikról h érdemes e vele kezdeni ahhoz mindig le kell ülni kicsit beszélgetni és ha nem nem...akkor mész tovább...

2013. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

itt arról van szó, h a kérdező annyira szorong, h nem jut el odáig, h leüljön a lánnyal beszélgetni, ezért nem tudja önmagát adni (ha jól értettem)

nekem bejött anno, amit írtam az első válaszomban

utána pedig, amit a többiek írtak, mert az feltételezi a lazaságot már, h adva van

2013. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ASOT ***** válasza:

ja igen köszi! nem olvastam el rendesen...


szóval igen aljutni odáig h oda merjen menni...hát ez nem könnyű.

De a téma sokaknál okoz nagy gondot.

Persze függ hogy hol ismered meg hol vagytok, de a környezetből lehet témát meríteni ha kifogy az ember, körül vesznek nagyon sokan vagy ha egy hegytetőn vagytok akkor romantikus dolgok vagy az emberekről is lehet beszélni hogy hova mehetnek mit csinálnak stb

2013. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LOLXDROFL válasza:
1 és 2 essel teljesen egyet értek. Egyből a mély vízbe, lehet kicsit para de aztán zsigerböl fog jönni. Menj oda random lányokhoz akár utcán akár bulihelyen tökmind1. És igen teljesen totál mindegy hogy miről beszéltek azt le se fogják sz*rni, az a lényeg hogy érdeklődj légy határozott, és hülyítsed. Majd hagyd ott és ha jön hozzád perfect ha meg nem akkor néha menj vissza de fontos hogy lehetőleg ne tömegben legyetek. Szemezgess, menj hozzá közelebb, és légy laza. Az a titka hogy le kell magasról sz*rni és ha tök érdektelen vagy annyira nyugodt és laza leszel és közel sem feszült. Gyakorold és semmi probléma nem lesz. Sok sikert;D
2013. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!