Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hova menjek, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hova menjek, h a nyáron bepasizzak már végre?

Figyelt kérdés
Eddig soha nem jött még össze... Pedig már 20 lészek... : (
2008. jún. 2. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bárhova is mész, a lényeg, hogy ne akarj görcsösen találni valakit, mert akkor biztosan nem fogsz.
2008. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Hatalmas közhely, de igaz: minél inkább erőlteted, annál kevésbé fog sikerülni. Én a helyedben egyébként nem "bepasizni" akarnék, hanem párkapcsolatot. Óriási különbség! :P Ha úgy tekintesz egy párkapcsolatra, hogy "összejön", és nem "kialakul", akkor elég furcsa lehet a gondolkodásmódod... Hatalmas erő van a szavakban!


Ha azonban ragaszkodsz a "bepasizós" modellhez, úgy arra ott vannak a diszkók. Minél zsúfoltabb a hely, annál jobb. Menj táncolni, közben nagyszerűen lehet szemezni. Egy idő után tuti, hogy rád mászik valaki...

2008. jún. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Erről a saját hülyeségem jut eszembe...

Menj külföldre és csinálj úgy mint egy elveszett kiscica és szólitsd le a jó pasikat hogy segítsenek eligazodni, engem volt már aki hazakisért, mármint hozzá haza, még lakhelyet is ajánlottak ha nem lenne hol laknom, igy ismertem meg a jelenlegi barátomat aki finn. :D

2008. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

igen...komoly párkapcsolatra gondoltam. Ronda? püff:))

szerencsre elég jó genetikai alapot örököltem... volt 3-4 pasi is, aki bepróbálkozott, de nem éreztem úgy, h el tudnám vele képzelni, annak meg nem láttam értelmét, h kihasználjam, majd eldobjam...lehet, h én vok nagy balek... meg is érdemlem, h ne legyen pasim :'(((

2008. jún. 2. 16:31
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Erre szokták azt mondani, hogy klasszikus szűzkurva vagy. Pontozz le, nem érdekel. :P
2008. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
dehogy pontozlak:)) de áruld már el, h mért szuzkurva? mi az? ki az? a kurva nem válogat? neki bárki jöhet...
2008. jún. 2. 16:39
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok. Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket:

[link]

2008. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, tök jó cikk. Sok igaz van benne .. hát ez megdöbbentő: kiderült, h SZŰZKURVA vok:((

Te jó ég. :') Tudod mi a gáz, h tényleg kaptam szerelmes levelet is a másik osztályból :XD (csak nem válaszoltam rá:)))

2008. jún. 2. 17:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Balatonsouond - Zamárdi 2008.07.10-13-ig
2008. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak nem te is mész? Legalább már tudom, "mit tettél tavaly nyáron"... hihihii:)
2008. jún. 2. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!