Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselted mikor szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselted mikor szakítás után a volt párod összejött valaki mással?

Figyelt kérdés

bántott, vagy már nem érdekelt?

ha rosszul esett mit tettél hogy elfelejtsd, feldolgozd?


2013. jan. 20. 18:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

eleinte én is sokkos állapotban voltam... szinte fel se fogtam, utána lett rosszabb

de már nem számít. igazából nem tudom utálni azt a csajt sem annyira szép, annyira megérdemli

tudod, vannak ilyen lányok, akiket egyszerűen csak szeretni lehet, ha pasi vagy ha nő mert kedvesek, csinosak, szuperek és mégcsak soha nem is utálatosak senkivel

de azért ott van az is hogy nekem miért nem jár... még egy átlagos vagy csúnya fiú sem

2013. jan. 20. 21:09
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz érzés, hetente többször is látom őket, boldogok. Az exem szakítás után is boldognak tűnt, de bennem még meg volt a remény. Azután jött a hidegzuhany,3 hónap múlva összejött egy barátnőmmel. Megérdemlik egymást jó értelemben. De én olyan szerencsétlennek érzem magam, én vagyok a társaságban a vesztes, hopponmaradt fél, aki szomorkodik,és nézheti élete szerelmét mással. Az is rossz, hogy úgy érzem az exem családja jobban szereti az új lányt, mint engem valaha is, ráadásul a haverok is szerintem úgy látják, hogy jobban összeillenek, mint velem, elég megalázó. Nem kívánom senkinek. 21L
2013. jan. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ma 00:00


10-es vagyok. Teljesen átérzem, velem is pontosan ugyan ez a helyzet, csak én srác vagyok...

2013. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Rossz volt ám nagyon!!!!

Szomorú voltam, rossznak, rondának éreztem magamat.... Aztán megtudtam h milyen nővel vannak eggyütt, utánna már is jobban éreztem magamat egy kicsivel...

Egy exem egy 2 gyermekes nőért hagyott el (megis csalt vele), egy másik meg egy undoríró dagadt disznóval jött össze-na az már nálam a bottal se kategória lenne ha pasiból lennék), nem azért h beképzelt legyek de sokan dicsérnek h mindig csinin öltözködök, meg jó alakom van vékony vagyok, stb....

A legutolsó exem meg eljegyzett, bár én szakitottam vele kb 2 hónapja lassan, de elég nehezen viselem, főleg h el is jegyzett, azért rugtam ki mert elegem lett h nem akart dolgozni, meg anyuci kicsifia, én még mindig nem tudtam uj kapcsolatot találni (mondjuk nemis akarok) de ő meg már rá 2 hétre ismerkedett, meg most ugy tudom valami kocát kukázott össze Ő is....

2014. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!