Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztályomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályomban aki nagyon tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy 17 éves lányról van szó.sok közös témánk van,egyre jobban érzem h elkellene mondanom az érzéseim,de nem tudom hogyan.ötletek?
2013. jan. 18. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne mond el neki, inkább hívd el simán sétálni, beszélgetni.. miért akarod elmondani, hogy a frász hozd rá? Még nem is volt köztetek semmi, és ha szerelmet vallasz neki rögtön, nem is lesz semmi.
2013. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alexandra0908 ***** válasza:
Hívd el randizni. :)
2013. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kimas válasza:
Igazat adok az előttem szólóknak, furcsának találhat ,és még valójában neked is csak egy hirtelen fellángolás lehet ez ,hacsak nem ismered már jó ideje és tudsz rolla sok mindent.Beszélgess továbbra is vele ,keresd a társaságát ,de ne légy rámenős próbálj kedves lenni vele..Ha van elég esze felfogja hogy a többi lánny felé nem csinálsz ilyen közeledéseket és talán rá is jöhet a dologra :)sok sikert...
2013. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!