Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi számít randinak? (Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít randinak? (Lányok válaszát várom főleg)

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg az, hogy ha én mint srác egy lányt elhívok kávézni/moziba/ strandra/korcsolyázni vagy bármit csinálni, azt randinak veszitek-e ti lányok?

Persze úgy, ha előzőleg ismeritek a srácot, mint iskolatárs/haver/barát stb



2013. jan. 15. 13:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#3

Hülye vagy? Legjobb randiprogram! :D

2013. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én randinak venném. Csak akkor venném, nem randinak, ha a fiú kifejezetten közli, hogy ez nem randi..
2013. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én nem veszem randinak, mert több srác is van, akik el szoktak hívni ilyen helyekre. És van barátom, szóval az nem randi. De ha mondjuk nem lenne barátom, és úgy hívnának el, és érezném, hogy tetszem az illetőnek, akkor azt randinak nevezném. Viszont ha nekem nem tetszik az illető, vagy nem érzem hogy többet akarna a srác barátságnál, akkor nem nevezem randinak csak sima talinak!

19/L

2013. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Aurora91 válasza:

Ez egy jó kérdés. Velem előfordult, hogy egy tök jó haverom elhívott moziba - és mivel haveri viszonyban voltunk, nem feltételeztem, hogy randinak vette a dolgot. Pedig így volt... Akkor derült ki, amikor ő akart helyettem fizetni és én meg azt mondtam: "Ne már, ha te fizetsz mindent, az olyan, mintha randiznánk!" Erre ő: "Hát én azt hittem, hogy randizunk..."

Szóval nagyon egyértelműnek kell lenni (az én esetemben legalábbis biztosan).

2013. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem tök mind1 hogy odateszi-e hogy "nem randi" vagy nem teszi oda, annak veszem.
2013. jan. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Engem pár napja hívott el egy ismerősöm, akivel egy suliba jártunk évekkel ezelőtt. És én azt hittem ez randi :D


Mert úgy volt hogy: "Valamikor lenne kedved találkozni kicsit beszélgetni?" jó, nekem ő mindig tetszett, ezért is voltam úgy vele hogy na ez tuti randi. Hát nem az volt. Vagyis én magam sem tudom mi volt. Voltak jelek amik alapján azt hihetném hogy tetszem neki, de megint más dolgok miatt meg olyan mintha csak haverok lennénk.


Szóval én randinak vettem, de mégsem volt az...

2013. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát én általában azért meg tudom állapítani mikor hívnak randizni mikor nem... Attól hogy valakivel elmegyek ebédelni még nem randizunk. Attól hogy iszunk egy kávét a mekiben még nem randizunk. Attól hogy elmegyünk koktélozni az még nem randi. A randit megérzik a receptoraim. :D
2013. máj. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!