Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány a suliba, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliba, hogy hóditsam meg?

Figyelt kérdés

Nagyon jól néz ki csak az a baj hogy nem ismerem és nem tudom hogy ismerkedhetnék meg vele.Mert ha már ott vagyok el mondanám csak nemtom hogyan tudnék vele meg ismerkedni:S

segítsetek légyszi


2008. jún. 1. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezd először azzal hogy megismered jobban... kerülj vele valahogyan közös társaságba és szólisd meg és beszélgessetek... utána szép lassan egyre több és több beszélgetés lesz és ha minden jó megismered őt és akkor már tudod hogy mit kell tenni hogy a kedvében járjál... stb...
2008. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Válaszként: Szerintem a virág nem a te életed 16 évének leteltével válik majd divatjamúlttá, ha ezt a pár ezer évet kibírt mint az egyik fő jelkép hordozó...


Uff

S4L3M

2008. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!