Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem hogy hódítsam meg? Hogy kell jól csajozni?

Figyelt kérdés

FIÚK és LÁNYOK S. O. S!


UI: Köszönöm válaszotokat, de légyszi értelmeset írjatok. :D


2010. nov. 25. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

ácsi vagy én vagyok elkavarodva vagy te

egy lányt először lenyűgözni kell.ha jó srácnak tart akkor lehet belőle valami.ha be jössz neki,akkor bókolj járj a kedvében

2010. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ejjha :D Hogy kell jól csajozni? Hát ezerféle módja van. De szerintem ami fontos, nézz a szemébe amikor beszélsz vele, légy udvarias, légy érdeklődő, vhogy próbálj ráérezni, mi tetszik neki, és eszerint alakítsd a beszélgetést, légy határozott, magabiztos, nyomulj de mértékkel, nézz végig rajta, néha-néha "méregesd", de ne undorító módon, mosolyogj sokat, nagyokat (ha szépek a fogaid :D ). Első körben szerintem ennyi. Hozzáteszem, nagyon sok függ attól mennyire tudsz ráérezni, kinek mi jön be. Ez idővel véleményem szerint kialakul - legalábbis a szerencsésebbeknél :). Remélem Te is közéjük tartozol;). Sok sikert.
2010. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem működni fog 1000X thx!
2010. nov. 28. 15:52
 4/4 anonim válasza:
Amit fentebb írtál az jó, de scak akkor válik, be ha alapból bejössz egy nőnek. Az esetek 90%-ban nem ez a szitu. Akkor meg hiába méregeted, nem fog téged figyelembe venni. Azt javaslom, hogy piszkáld fel egy kicsit a leányzót. Nekem az mindig bevált.. mostani asszonyt is így szedtem fel :) Ha kérdésed van akkor írj nyugodtan.
2010. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!