Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl messze van de szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl messze van de szeretem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Költözzek oda?

Távkapcsolatban nem tok élni...


2009. aug. 29. 11:52
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
De csak ott a bökenő hogy nincs ott hova költözni!!!
2009. aug. 29. 11:53
 2/19 anonim ***** válasza:

Na és ő hogy éli át? Nem egyszerű helyzet, de ha nem tudsz változtatni, kicsi lesz az esélyed rá...

A távkapcsolatok egy idő után elhidegülnek...

2009. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen tudom de mindketten nagyon szeretjük egy mást és én Szegeden lakom ő meg Győrben..
2009. aug. 29. 12:16
 4/19 anonim ***** válasza:
És Győrben mért nincsen hova költözni? Tele van Albérlettel egész Győr. De szerintem az egész ország is tele van albérlettel..
2009. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja én csak 16 éves vagyok nem lehet..
2009. aug. 29. 12:25
 6/19 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen volt! A barátom soproni én debreceni! Szeptembertől odaköltözök, mert ez tényleg nagy távolság!! Úgyhogy hajrá, te is merd meglépni! és az tényleg hülyeség hogy ott nincs hova költözni! Ja az egész attól függ hogy hány éves vagy, mert ha kiskorú akkor egész más a helyzet. 23/L
2009. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Jah ezt azért le kellett volna írni, hogy 16 vagy...

És így egészen más a dolog...

Azt hittem dolgozol...

2009. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nehéz dolog ez, mert fiatalok vagytok, és találtok mást magatoknak, hidd el...

De ha valahogy meg tudjátok oldani, akkor van némi esély...

De ehhez nagyon sok erőfeszítés kell, a máv pedig nem a javadat szolgálja :)

Szóval, ha tovább marad így, szerintem engedd el, mert messze vagytok, és a párkapcsolathoz egymás társaságára van szükség...főleg a lánynak, hoy érezze, hogy vele vagy

2009. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

nem bántásból mondom, de még a szüleid nem engednek csak úgy el, hacsak nem vagy multimilliomos...


Minden estre sok sikert azért...

2009. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom még majd jövőre.. Egy házi buliba ismertem meg és szerelem volt első látásra de én csak Győrben nyaraltam. Elkezdtünk msn-en beszélgetni meg minden és egyre jobban egymásba szerettünk... De megkérdeztem tőle hogy tud-e távkapcsolatban élni ő meg azt mondta hogy nem de mivel én se tok ezért nem jött össze..
2009. aug. 29. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!