Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a pasinak bejövök külsőre és jellemre is, mégis azt mondja nem bízza el magát? Többi lent.

Figyelt kérdés

Még nem talàlkoztunk csak chateltünk.Sok a közös tulajdonsàgun,k,nagyon hasonló emberek vagyunk,kölcsönös a szimpàtia.Ennek ellenére mondogatja hogy nem éli bele magàt és nem kiabàlja el előre.Hiszen nem is làtott még.Ő is komoly kapcsolatot akar

Azt mondja helyzettől és sok mindentől függ,mi alapjàn dönt.Én azt nem értem,ha minden klappol,személyesen mi vàltozna?Ő is reméli hogy jól alakul minden.Vajon miért bizonytalan? Mit tehetnék,hogy jól süljön el minden?Nagy rajtam a megfelelési kényszer,amióta bennem van az hogy semmi sem biztos.Én őt szeretném!


2013. jan. 13. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem akarja nagyon beleélni magát, amíg nem látott, vagy nem beszéld veled élőben. ha valami rosszul sül el, túl nagyot koppanna. ezt akarja megelőzni
2013. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolom nem hiszi el,hogy kellhet ő neked.
2013. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 KMJ ***** válasza:
Ha ő nem éli bele magát, akkor te se éld bele magad.
2013. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igyekszem hogy élőben is megfeleljek neki.Eddig bíztató a dolog,plusz helyes lànynak tart.
2013. jan. 13. 23:23
 5/11 KMJ ***** válasza:
Mert borzasztó kellemetlen lehet neki, hogy ő semmi komolyat nem érez, te meg már kitaláltál mindenfélét.
2013. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Próbàlom én nem beleélni magam,csak nehéz.
2013. jan. 13. 23:25
 7/11 A kérdező kommentje:
Érzelmileg még persze hogy nem tartunk ott,csak bejövünk egymàsnak de ennyi.
2013. jan. 13. 23:27
 8/11 KMJ ***** válasza:
Akkor hagyd a csudába ha túl nehéz.
2013. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Neki van igaza.

Akárhogy beleélhetjük magunkat ebbe a virtuális/netes világba, ez akkor sem a valóság. Még webkamerával sem.

A közvetett kommunikáció miatt sokkal könnyebb jófejnek, rámenősnek, viccesnek mutatkozni, mégiscsak a monitor mögött ülünk a szobánkban és nagyobb az (szerintem önámító) önbizalom.

Egyszerűen megvárja, hogy élőben is ugyanannyira egymásra hangolódtok-e. Jól teszi.

2013. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazad van,persze.Ugyanolyan leszek élőben is,önmagam adom.Az ő szemszögéből is érthető.
2013. jan. 13. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!