Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan lány, aki szép és egyben jellemre is lenyűgöző és még nem foglalt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 21:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Ezt én sem fogom soha sem megérteni...
2013. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, csak sajnos én nem kellek nekik. és a magamfajták sem.
2013. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Catlakozom a 2-es (TheDreamer) véleményéhez.
2013. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
De persze a pasik szája sír, mert állítólag a nőknek csak a "jóképű, határozott, jó humorú" pasik kellenek...:D Más szemében a szálkát is, ugye...:)
2013. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne már, a szépség relatív, valaki állandóan dícséri a külsőmet, valaki meg csak azt mondja, aranyosnak tűnsz, ami sokkal mérsékeltebb. A személyiségemre sem érkezett még panasz, és mivel már 20 vagyok, lassan párkapcsolatban is illene lennem, de nem vagyok, és, sok lány még nincs aki hanló hozzám, csak körbe kéne néznetek.
2013. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Ezek a lányok is szabadok voltak valamikor, tehát most is vannak még szingli egyedek. Az, hogy te úgysem kellesz neki, alapból butaság, mert aki jellemre is lenyűgöző, az nyilván nem felszínes buta liba, tehát benned éppúgy meglelheti az értéket, mint bárki másban.
2013. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Akinek nincsenek értékei, abban nem lehet mit észrevenni.
2013. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Hidd el, van. De nagyon kevés. Én kb 2-t ismertem meg 22 év alatt.
2013. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Aki annyira önbizalomhiányos, hogy még azt se képes elismerni, hogy vannak értékei, azzal senki sem tud kezdeni semmit, mert pszichológiai eset. Szerintem igenis mindenkiben van valami jó vagy szép, nem találkoztam még egyetlen emberrel sem, akiben ne találtam volna valami szeretni/tisztelnivalót.


De a nők nem buknak az ennyire önutáló, negatív pasikra.

2013. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Tudom, ezért mondtam, hogy nem kellenek a nőknek a magam fajták.
2013. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!