Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan lány, aki szép és egyben jellemre is lenyűgöző és még nem foglalt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 21:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Senki nem okol senkit a 13 as válaszomban, de az a helyzet,hogy ez a bevett szokás, ez így működik. Valóban ki nem szarja le a 100 esetből azt a 18 kivételt. Nyilván hogy általánosítok, mert az állja meg a helyét, ami általánosságban történik. A kivételekkel azért nem érdemes foglalkozni, mert az csak fokozott szerencsével elérhető, ami kivétel.
2013. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy aki ennyire lesújtó véleménnyel van a nőkről, az miért nem igyekszik felmelegedni? Úgysem áll veletek senki szóba a hozzáállásotok miatt...
2013. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lányok, én se vagyok foglalt.


26L

2013. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Te csak ne értetlenkedjél itt, heteróból sose lesz buzernya, ezt jó ha bevésed bütyök! Attól még a világ szar, a nők zöme úgyszintén. Ezek sanyarú tények, és ez meg egy panaszkodóoldal. Ezért van.
2013. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ennyire lesújtó véleménnyel vagyok róluk, de erről elsősorban ők tehetnek. Meg aztán attól miért kéne búzának lennem? Inkább jól kihasználom őket...úgyis ezt akarják a nők: macsó rosszfiú pasit tele zsetonnal. Csak aztán sértődés ne legyen, ha a macsó rosszfiú pasinak szimultán van 8-10 ilyen csaja...
2013. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

18, 20, 24, 25 (gondolom, ugyanaz a kommentelő):

19-es vagyok. Nem vagyok nő. És attól még, hogy neked savanyú a szőlő, vagy rossz tapasztalataid vannak, igenis vannak csodás jellemű lányok, és egyáltalán nem 1:1000 arányban.

Amit te állítasz, az tipikusan azoknak a véleménye, akik azért utálják a nőket, mert képtelenek közeledni feléjük és/vagy félnek tőlük és/vagy nincs önbizalmuk, és ezzel védik a frusztrált egójukat.

Nem állítom, hogy nincsenek felszínes, anyagias és beképzelt nők, sőt, nagyon sok van, de aki úgy áll hozzá, mint te, az magában keresse a hibát.

2013. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Persze minden nő csak a pénzre és a BMW-re megy :D. Miért a nőket okoljátok, amiért gyávák vagytok? Persze, van sok ilyen plázacica akit tényleg csak a pénz érdekel. De ti azért nem látjátok be, hogy sok rendes lány van, mert mindenhez úgy álltok hozzá, hogy jajj, úgyis csak megsért, inkább oda se megyek. Ez pedig barátocskáim gyávaság. Jah, és 24/F.
2013. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok mind a négy :) de ha csökken-növekszik valamelyikünk százaléka, úgyis nyilvánvalóvá válik.


Szó sincs itt gyávaságról. Egyrészt úgy tudom, egyenjogúság van.A nők kisírták az egyenjogúságot, akkor meg tessék szépen randira hívni a pasit. A jogokkal, kéremszépen együtt jár a felelősség is.


A másik meg, hogy a nők jelentős része nem ér annyit, amennyit bajlódnom kellene velük, házasságot-együttélést meg nem tervezek egyikkel se. Akkor meg minek? Veszett fejsze nyele.

2013. jan. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ja ok, azt hittem, te vagy az összes 55%-os :)

Megértem, hogy a nők nagy részét nem tartod érdemesnek a bajlódásra. De attól még ott van a kisebbik rész, akinél megéri.

Miért nem tervezel együttélést-házasságot? Nem azért kérdezem, mert valami bajom van ezzel, csak kíváncsi vagyok.

2013. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Több oka is van. Egyrészt az életvitelem-életstílusom olyan, hogy nemigen jutna időm asszonyra, gyerekekre (na rájuk főleg nem), másrészt túlságosan szabad vagyok ahhoz, hogy életfogytig lekössem magam valaki mellett. Legalábbis ez a helyzet egyelőre.
2013. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!