Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tippek?

Figyelt kérdés
holnap lesz egy afele seta egy csajjal vagy setarandi :D s tippeket hogy miket ne es miket csinaljak koszi elore is ja es bocsi a nem helyesirasert :D

2013. jan. 13. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek.Ha fázik esetleg karold át.
2013. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ne lökd bele a pocsolyába és nem fürdesd meg a hóban.
2013. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

elöször is ne köpködj.


Ezen a héten lementem a látványpákságbe két sajtosrúdért és láttam ahogy egy kinyalt (sminkelt) csaj és a hasonló szép párja kéz a kézben jöttek velem szembe, és besézlgettek, majd a sárc köpött egyett oldalra.

Hát láttam a hölgy arcát a vakolatrengeteg alatt és nem volt elragadtatva.

Mondjuk én is majdnem szájonvágtam...

2013. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:DDDDDD

Kocsi elé se lökd ki az úttestre.

2013. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom az ertelmes valaszokat :D am ne hulyeskedjetek rendes valaszokat kerek :))
2013. jan. 13. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:

A helyzet majd adja magát, de

-légy önmagad

-beszélgetéskor nézz a szemébe

-bókolj neki

stb....

2013. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne erőltesd a csókot de ne is légy túl szerény.beszélgess vele több témában is.de ne az exekről.mindenképp légy őszinte és kedves.és humoros is.de ne legyen kínos hallgatás.ne böfögj pukizz köpj és ne légy túl rámenősés mindenképp fejezd ki hogy ez nem egyetlen randi volt de ha csak valóban úgy is érzed.
2013. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!