Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, az ilyen testalkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az ilyen testalkat megfelelő lenne a számotokra?

Figyelt kérdés

Azt mondják az ilyen a megfelelő szimmetria. Bár lehet már túl nagy, nem?


[link]


2013. jan. 13. 11:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem a vékony, egyáltalán nem izmos(a szálkás izmokat sem szeretem), barna szemű fiúk az ideáljaim.
2013. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát persze, persze. Érdekes módon mindig más. Mikor ilyen Brad Pittes figurák képei is itt villognak kint, akkor is minden lány azt írja, hogy nem jön be. Aztán kimész az utcára és 99,9% ban csak ilyen pasik mellett domborítanak a lányok.
2013. jan. 13. 22:04
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindenki azt lát meg, akit ő maga AKAR. Érdekesmód én nem csak ilyen 'férfiak' mellett látok nőket. :)
2013. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én baráti körömben (ami elég nagy) egy lánynak sincs ilyen típusú barátja :) inkább a vékony párjuk van, vagy mackósabb. Egyedül az én barátom gyúr, de még ő sem ekkora benga állat :D Bár nem is akarom, hogy ilyen legyen..
2013. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!