Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Soha nem fogom tudni már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogom tudni már elfelejteni? Kezdődik előről minden

Figyelt kérdés

3 éve mentünk szét az akkori barátnőmmel,akivel 3 évig együtt voltam .. leírhatatlanul szerettem,de tényleg szavakkal nemtudnám leírni,az életben nem "csicskultam" be egyik barátnőmmel se,de abban a kapcsolatban mondhatjuk,hogy nem én hordtam a nadrágot :D

De sajnos úgy alakult,hogy vége lett,utána körülbelűl 1,5 évig olyan voltam mint egy zombi,nemérdekelt más,nem is tudtam más csajra nézni,csak piáltam éjjel nappal aztán végűl kihevertem,túltettem magam rajta és utóbbi 1 évben kutyaharapást szőrével szisztémát részesítettem előnyben,de 2 hónapja megismertem egy lányt,akivel nagyon jól megvagyunk,szeretem is és tudom,hogy vele komolyan működhetnének a dolgok hosszútávon is,viszont ma reggel arra jöttem haza,hogy a 3 évvel ezelötti barátnőm írt az üzenőfalamra és akkorát dobbant a szívem,hogy majdnem az asztal alá csúsztam ... gyerekesen hangzik,talán az is,de egyszerűen nem bírom megérteni,hogy ennyi idő után,hogyan válthat ki belőlem még mindig ilyen érzéseket...

Közelebbi barátok,rokonok tudják,hogy min mentem keresztül,miután szakítottunk, azt is tudják , hogy a mai napig szeretem ezt a lányt és attól félek,hogy ez soha nem fog változni és ez nagyon elkeserítő :S

Mikor felteszem magamnak a kérdést,hogy vajon szeretem-e még ? azthiszem igen,de hogy újra kezdeném-e vele, kockára téve a mostani kapcsolatomat a jelenlegi barátnőmmel,aki mérföldekkel egyenesebb ember,hűségesebb(mert a fent említett lány a közelébe nem jár a hűség fogalmának),megbízhatóbb ... és a válasz valószínűleg nemleges lenne,de akkor is ott van bennem a tüske,hogy ennyi idő után sem bírom elfelejteni és félek,hogy az életben nem lesz normális kapcsolatom :S

23/F



2013. jan. 8. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hú, nehéz ügy, de neked kell dönteni. És jól dönteni.

Így kívülállóként nem tudhatom, mi lenne neked a jó.

Én biztos a jelenlegi barátnőnél maradnék, főleg ha a "régi" ilyen kicsapongó. Bár az is lehet, hogy már kiélte magát, és azért keresett meg, mert ő is ugyanúgy érez irántad. De az is lehet, hogy hiánya van, és nem jutott más pasi az eszébe (jó ez durva volt).

Szerintem ha a jelenlegi kapcsolatodban jól érzed magad, és nincs hiányérzeted, akkor maradj, és ne kezdj el beszélgetni sem az exeddel.

2013. jan. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El fogod tudni felejteni, persze megdobban a szíved olyankor mikor látod vagy ír valamit neked te ez természetes. De ha a mostani barátnődet tényleg szereted akkor egy idő után már múló érzés lesz a régi barátnőd. Ha érzed azt hogy a mostani lány sokkal jobb veled és szeretitek egymást.
2013. jan. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kísértetiesen hasonló cipőben vagyok én is. Két éve szakított velem (elég csúnyán) egy hasonló kaliberű lány ("közelébe nem jár a hűség fogalmának"), akiért rettentően odavoltam, és én is nagyon ki voltam akadva a szakítás után, habár nem piáltam... Két évig nem is beszéltünk, nem is láttam. Kábé fél évig szenvedtem miatta, de már túl vagyok rajta, és nem érdekel. De ehhez meg kellett keményítsem magam, és tudatosan ki kellett törölnöm a napi gondolataimból. Elhatároztam hogy soha az életben nem fogom keresni, írni neki vagy felhívni stb. Nehéz volt megállni, de megérte.


Nos, viszont néhány napja egyszer csak írt nekem, hogy mi van velem, régen látott-hallott rólam stb. Nekem is megdobbant a szívem, habár nem is a vágy miatt, hanem inkább az elégtétel érzése miatt, hogy lám-lám... Ezért megérte tudatosan leépíteni magamban! Váltottunk néhány szót, abszolút közömbösen de udvariasan válaszoltam, és ennyi.


Én azt mondom, ne pazarolj rá egyetlen fölösleges percet sem. Ne akarj rosszat magadnak. Irányítsd te magad az életed. Talán az a legjobb ha nem is beszélsz vele, így sokkal könnyebb lesz, és az idő mindent megold, szép lassan egyre jobban elfelejted. Éreztesd vele, hogy ez a hajó végleg elment, és nem tud játszani veled többet. Hidd el, megéri!

2013. jan. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anti paladin ***** válasza:

Helló sorstárs.

Nyugi, lesz még normális kapcsolatod. Ő volt az első nagy szerelmed, akkor lenne baj ha nem így reagálnál rá. El ugyan nem fogod felejteni de az nem is baj talán. Az idő és egy megfelelő partner begyógyítja a sebet.

És nehogy, nehyogy, nehogy újrakezd!!! Én megtettem és kb öt évvel az utolsó szakítás után sem vagyok 100%-os.

Viszont amióta letiltottam minden elérhetőségét, kivágtam az utolsó kis hozzá köthető akármit, határozottan javult a helyzet.

2013. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!