Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na szóval az én sztorim ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szóval az én sztorim ott kezdődik hogy? (többi lent)

Figyelt kérdés
Na van egy srác (18 éves) nagyon tetszett stb. úgy volt h többször is fogunk talizni de len lett belőle semmi se.. egyszer el is menetem és nem is jött. akkazt mondta h valahova el kellett mennie. na most meg valamelyik nap írt nekem h ő talizni szeretne stb. én erre azt rtam h oké de tudom h úgy se lenne belőle semmi se meg már nem is nagyon érdekel. meg nem hozzám való lenne (15 vagyok) na de kb 2 hete írogatok egy sráccal aki be is jön nekem kedvelem is és még korba is pont hozzám illő lenne (fél évvel idősebb nálam) na és vele már beszéltem h jó lenne találkozni. stb. már vele találkoztam kb 1 éve de akk társaságba mivel barátnőmnek az osztálytársa volt és ő is ott volt. na szerintetek? jó lenne ha találkoznék vele? csak mivel ez a 18 éves srác nagyon átcsesz agyilag... ami már úgymond rohadt szarul esett de mikor kezdem a fejemből kiverni pont rám írt aminek nagyon nem örültem... na de ez a pont velem egy idős srác már azt mondta nekem h nagyon szeretne velem talizni..és lehet h lehetne több mint haverság. mert már nagyon megszerettem:)
2012. nov. 7. 00:20
 1/3 A kérdező kommentje:
*nem
2012. nov. 7. 00:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Szóval beleszerettél egy veled egykorú srácba és van egy srác aki rohadtul felcseszte az agyad. Örülsz, hogy találkozhatsz a veled egykorú sráccal, de nem örülsz a 18 évesnek. Ezt mind jól értem? De te mit nem értesz? Mert én se értem mi a gondod.
2012. nov. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

en biztos nem talalkoznek mar ennek fenyeben az elso sraccal. ha eloszor nem ment el a talalkozora,mi arra a biztositek,hogy masodjara el fog menni?

ha meg kezded a masik sracot megszeretni,akkor nincs problema.talalkozzatok,hatha o normalisabb

2012. nov. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!