Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! :)

Az a helyzet, hogy fogalmam sincs, mit tehetnék... rosszindulat mentes válaszokat szeretnék, mert fontos lenne...

Szóval van egy barátom, akivel nagyon jóba vagyunk, tavaly nyár óta ismerem, és mivel külföldön lakik, nem tudunk találkozni... Azonban idén oda megyünk nyaralni (a családommal) ahol ő lakik, szóval tudnánk végre találkozni ! Már nagyon hiányzik...

És igazából csak barátok vagyunk, de én azthiszem jobban szeretem, mint egy barátot... És ez még talán nem is lenne gond... A gond ott kezdődik, hogy nem tudom, hogy ő hogy érez igazából. Mert bevallottam neki, hogy hát igen, talán jobban szeretem mint egy barátot... Erre nagyon kedvesen válaszolt, írta, hogy nagyon szeret engem, de van barátnője. Ezt tudtam is... Csak jobb volt elmondani, nincsenek titkaink egymás előtt. Na, de nemrég szakított a bnőjével és most már nem tudom, hogy érdemes lenne-e rátérnem a témára vagy célozgatni vagy bármi. És ha mondjuk igen, és ez mind sikerülne is, akkor is ott van talán a legnagyobb gond : a korkülönbség. Ami nekem így nem gond, azonban tudom, hogy hát vannak bizonyos 'igényei' mivel ő már 20 éves, én meg 15. Szóval, most nem tudom, mit tegyek:\ Nagyon szeretem, tényleg, és a távkapcs részével nem is lenne gond, mert teljesen megbízok/megbíznék benne...

Szóval, mi a véleményetek ? Vagy ötletek, mit tehetnék ebben a helyzetben ? És ha rátérjek a témára, akkor hogyan ? :\

Előre is köszönöm a normális válaszokat :) Szép Napot !



2013. jan. 7. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem korban hozzád passzoló fiút kéne találnod.
2013. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

először is gondolj bele...

teényleg szereted? annyira h megér egy kapcsolatot?

az is lehet, h csak igy akart gyengéden visszautasítani...

korkulönbség nem feltétlen baj :)

szerintem ha tényleg akarod, célozgass, láthatóan közeledj felé :))

sok sikert ! :)

2013. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) utolso : hát nem olyannak ismerem, aki csak ugy udvariasságbol mondana ilyet :) meg szerintem ugy értette, h barátilag...

És persze h tényleg szeretem... nagyonnagyonnagyon :))

2013. jan. 8. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!