Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 13-14 éves lányok mostanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 13-14 éves lányok mostanság mit tartanak menőnek a 13-14 éves srácokon?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy hogy öltözködjek,hogyan beszéljek,legyek-e rámenős vagy ne, stb... ???????

2013. jan. 6. 18:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Rita, neked pedig valamiféle nyelvtan, íráskészség-fejlesztőre kellene járnod, s mintsem a pasizáson törni a fejed. Üdv! ^^
2013. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ha kell elküldök neked egy papírt amin rajta van h nem tudok helyesen írni! mert tudom a szabályokat hogy mit hogy kell írni de nem tudom alkalmazni tudom hülyén hangzik de ez van!
2013. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"És a lényeg hogy legyen menő a Ruhád"

Anyám,borogass!Ha nem hord 15-20E Ft-os nadrágot nagy pipával az elején valaki,lehet akármilyen rendes,stb.,nem is jó?!Ugyanmár.

2013. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
egy jó nagy, eres nigger dákeszt tartanak menőnek
2013. jan. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
En is 13/L vagyok és nekem is bejon ha rámenos valaki. En pl. nem csak 1-2 évvel idosebb srácokat nézek ki magamnak. Ja és szerintem válaszokat írjunk és ne egymást szidjuk... senki se tokéletes! Nálam az oltozkodés is fontos, de kozel nem annyira mint a viselkedés! Legyen kedves és ne legyen flegma.... XD
2013. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A mai 13-14 éves lányok borzasztóan buták facebook k*rva mind mi jön be nekik ha teszed a bunkót és össze-vissza csalód őket a barátnőjükkel .

Ezekből nem tudom milyen nő lesz valószínűleg semmilyen mi nekik a lényeg:

Legyen pénzed

Jól nézz ki

Olyan legyél akire irigykedjenek a barátaik .

Ennyi a lényeg.

2013. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
K*rvára idegesít ez a sok xd ,lol ,meg :) meg ez =) meg a sok sz*r.
2013. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16-os azért ne általánosíts!
2014. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!