Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam neki? Hogyan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Hogyan? (lejjebb részletesen)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két éve (akkor voltam 16éves) udvarolt nekem egy srác.Én viszont nem viszonoztam semmit,úgy gondoltam ráérek még hogy barátom legyen,pedig már akkor nagyon tetszett a fiú.

Ezután egyáltalán nem is beszéltünk,találkoztunk. Most viszont így két év után teljesen véletlenül összefutottam vele és teljesen megbabonázott.Amikor találkoztunk egyből elhívott meginni valamit,egész este beszélgettünk,de nem történt semmi.

Én viszont azóta se tudom kiverni a fejemből.

Szerintetek elmondjam neki?Vagy azok után hogy annak idején én 'leráztam' már ne is reménykedjek?

Köszönöm a segítségeteket!

18/L


2013. jan. 5. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj vele róla. :)
2013. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

még ne mond el

miért kellett volna egyből valaminek történni?

reménykedj 2év: az őskor

2013. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem is akartam hogy valami történjen. Csak leírtam,hogy nem volt semmi csak beszélgetés és én mégis teljesen belezúgtam. Vagy mi :D
2013. jan. 5. 20:34
 4/7 anonim válasza:

háát...van barátnője???:))

ha nincs akkor beszéljetek méééég sokat!!:)

2013. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem,nincs barátnője. Úgy voltam vele,hogy ha ő keres akármilyen üggyel engem,akkor elmondom neki. De azóta se keresett (3nap telt el) :(
2013. jan. 5. 21:24
 6/7 anonim válasza:
megvan telefonszám, facebook vagy akármi?
2013. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Facebook :)
2013. jan. 5. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!