Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után mehetek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mehetek el randizni mással?

Figyelt kérdés

A volt barátommal egy hete szakítottunk és fél évet jártunk, nagyon megromlott a kapcsolatunk, elhidegültünk úgymond, mert a barátok fontosabbak voltak, mint én. De mindig, minden adandó alkalommal inkább elment berúgni, minthogy velem töltötte volna az idejét (ő 19, én 21). Így szakítottam vele, mert nem voltam boldog és emiatt kezdtem megutálni.

Van egy fiú, aki már előtte ostromolt, csak nem úgy alakultak a dolgok. Elhívott randevúzni, ami 2 hét múlva lesz. A volt barátom már nem érdekel, nem érzek szerelmet iránta, bánt ami történt de ennyi.

3 héttel a szakítás után illő elmenni valakivel randevúzni? Az új udvarlónak elmondtam, hogy lassan szeretnék haladni és nem egyből beleugrani egy másik kapcsolatba, ő ezt tiszteletben is tartja.


2013. jan. 5. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor ha már tul vagy a volt barátodon lelkileg!!!
2013. jan. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 okoska31 ***** válasza:

lehet. miért ne? főleg 21 évesen, és ha nem volt nagy szerelem.


nem a 3 hét a döntő, hanem az, hogy lezárt legyen az előző kapcsolatod, és utána menj tovább. persze lezárás alatt nem csak azt értem, hogy már nem vagytok együtt - hanem minden szinten elengedted.

2013. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ te hogy gondolod.


Van aki már másnap, van aki még kapcsolatában (nem szép, de igaz!) randizik, van aki meg apácának megy, annyira megviseli.


Tehát tényleg csak rajtad áll, hogy akarod csinálni.

2013. jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fel ev az nem olyan sok ( nem evek, evtizedek ) , ha lezartad, nem gondolsz ra, akkor lehet ujat kezdeni. Sok sikert !
2013. jan. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!